SVS PB-2000 (czarny) - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł.

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: SVS
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.
  • szt.
  • 3 999,00 zł 2 999,00 zł / szt.

Subwoofer aktywny SVS PB-2000 (czarny)

Możliwość zakupu urządzenia w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 i 30 miesięcy lub specjalna oferta!

Subwoofer aktywny SVS PB-2000 

PB-2000 jest subwooferem o obudowie bass reflex i imponujących parametrach, spotykanych dotąd w zdecydowanie droższych konstrukcjach. Wprowadzi nową jakość do Twojego domowego systemu audio. Sprawdzi się zarówno w kinie domowym oraz w odsłuchu stereo. Zachowując stosunkowo niewielkie gabaryty i zarazem klasyczny wygląd inżynierowie firmy SVS zbudowali niezwykle mocny subwoofer. Mimo relatywnie skromnych wymiarów głośnik charakteryzuje się silnym i głębokim basem. Elegancki wygląd sprawia, że dopasujesz go do każdego pomieszczenia.

SVS upakował w PB-2000 12-calowy przetwornik o wysokim skoku, zapewniającą wysoką moc i ekstremalnie niskie zniekształcenia. Lekki materiał stożka przetwornika o długim skoku odtwarza subtelne dźwięki i potężne efekty niskotonowe z maksymalnym realizmem. Wytrzymałe gumowe zawieszenie zapewnia długotrwałą wydajność, nawet gdy subwoofer jest przez dłuższy czas zmuszany do pracy w granicach możliwości, dzięki czemu PB-2000 jest idealną opcją dla poważnych miłośników muzyki lub kina domowego.

PB-2000 jest sterowany przez zintegrowany wzmacniacz SVS Sledge STA-500D z wyrafinowanym układem DSP doskonale dopasowanym do unikalnej konfiguracji przetwornika i obudowy, a także krzywa korekcji zoptymalizowana jest pod kątem zwiększonej odpowiedzi przejściowej i wzmocnienia pomieszczenia. Wzmacniacz Sledge STA-500D utrzymuje precyzyjną kontrolę subwoofera na wszystkich poziomach głośności, dzięki czemu można słuchać muzyki bez zniekształceń. Zaawansowany procesor DSP pozwala również na precyzyjne dostrojenie odtwarzania dźwięku oraz łatwą konfigurację i integrację z każdym zestawem kina domowego lub stereo.

Specyfikacja techniczna:
- Głośnik basowy 12" (30,5 cm)
- Automatyczny stand-by
- Regulacja fazy 0/180
- Pasmo przenoszenia 17 Hz - 260 Hz +/- 3 db
- Moc wyjściowa 500 W (RMS)/ 1100W (szczytowa)
- Konstrukcja Otwarta
- Wymiary 43,9 x 58,9 x 53,1 cm
- Waga 28,2 kg

Warunki gwarancji:
Kolumny marki SVS objęte są 5-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.