SVS SB-2000 (czarny) - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł.

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: SVS
  • Dostępność: Jest dostępne, zazwyczaj dostawa 1-3 dni. Potwierdź termin odbioru osobistego.
  • szt.
  • 3 499,00 zł 2 599,00 zł / szt.

Subwoofer aktywny SVS SB-2000 (czarny)

Możliwość zakupu urządzenia w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 i 30 miesięcy lub specjalna oferta!

Subwoofer aktywny SVS SB-2000 

SB-2000 jest subwooferem o zamkniętej obudowie i imponujących parametrach. Spotykanych dotąd w zdecydowanie droższych modelach. Wprowadzi nową jakość do Twojego domowego systemu audio. Sprawdzi się zarówno jako niskotonowy głośnik efektowy w kinie domowym oraz wsparcie basu w odsłuchu stereo. Zachowując stosunkowo niewielkie gabaryty i zarazem klasyczny wygląd inżynierowie firmy SVS zbudowali niezwykle mocny subwoofer. Mimo skromnych wymiarów głośnik charakteryzuje się silnym i głębokim basem. Elegancki wygląd sprawia, że dopasujesz go do każdego pomieszczenia.

SVS upakował w SB-2000 12-calowy przetwornik o wysokim skoku, zapewniającą wysoką moc i ekstremalnie niskie zniekształcenia. Lekki materiał stożka przetwornika o długim skoku odtwarza subtelne dźwięki i potężne efekty niskotonowe z maksymalnym realizmem. Wytrzymałe gumowe zawieszenie zapewnia długotrwałą wydajność, nawet gdy subwoofer jest przez dłuższy czas zmuszany do pracy w granicach możliwości, dzięki czemu SB-2000 jest idealną opcją dla poważnych miłośników muzyki lub kina domowego.

SB-2000 jest sterowany przez zintegrowany wzmacniacz SVS Sledge STA-500D z wyrafinowanym układem DSP doskonale dopasowanym do unikalnej konfiguracji przetwornika i obudowy, a także krzywa korekcji zoptymalizowana jest pod kątem zwiększonej odpowiedzi przejściowej i wzmocnienia pomieszczenia. Wzmacniacz Sledge STA-500D utrzymuje precyzyjną kontrolę subwoofera na wszystkich poziomach głośności, dzięki czemu można słuchać muzyki bez zniekształceń. Zaawansowany procesor DSP pozwala również na precyzyjne dostrojenie odtwarzania dźwięku oraz łatwą konfigurację i integrację z każdym zestawem kina domowego lub stereo.

Specyfikacja techniczna:
- Głośnik basowy 12" (30,5 cm)
- Automatyczny stand-by 
- Regulacja fazy 0/180
- Pasmo przenoszenia 19-220 Hz +/- 3 dB
- Moc wyjściowa 500 W (RMS)/ 1100W (szczytowa)
- Konstrukcja Zamknięta
- Wymiary 36,0 x 39,0 x 37,0 cm
- Waga 15,8 kg

Warunki gwarancji:
Kolumny marki SVS objęte są 5-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.