System Audio Legend 40 - OUTLET. Dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: System Audio
  • Dostępność: Jest dostępne, zazwyczaj dostawa 1-3 dni. Potwierdź termin przy odbiorze osobistym.
  • szt.
  • 6 495,00 zł 3 999,00 zł / szt.

Kolumna podłogowa System Audio Legend 40
Cena dotyczy 1 szt. kolumn.

Oferta OUTLET. Kolumny poekspozycyjne, cały fabryczny komplet, pełna gwarancja, stan idealny.

Kolumna podłogowa System Audio Legend 40

Zaskoczą Cię dźwiękiem. SA Legend 40 brzmi jak o wiele większy głośnik i prezentuje każdy gatunek muzyczny z energią i muzykalnością. Dźwięk jest duży i bogaty. Rytm jest dokładny i łatwo można śledzić przepływ muzyki. Legend 40 zapewnia prawdziwe i autentyczne wrażenia muzyczne, a nasze wymagania dotyczące dźwięku są widoczne wszędzie w głośniku. Nie znajdziesz drugiego takiego głośnika niskotonowego jak ten w Legend 40. To on jest główną przyczyną niesamowicie dużego dźwięku kolumny. Membrana może poruszać się o 40% więcej niż w normalnym przetworniku, a to przekłada się na głębsze basy i bogatszy dźwięk niż z innych głośników tego samego rozmiaru. Membrana wykonana jest z włókna węglowego. Lekki materiał sprawia, że ​​dźwięk jest wyraźniejszy i bardziej żywy, a Ty masz wyraźne poczucie bycia blisko muzyki. SA Legend 40 to naprawdę wytrzymały głośnik, który z łatwością poradzi sobie z głośną muzyką przez wiele godzin.

Wypełnią pokój dźwiękiem
Głośnik wysokotonowy w SA Legend 40 jest nowo opracowany z opatentowaną soczewką akustyczną DTX. Oznacza to, że dźwięk wypełni cały pokój. Nie musisz siedzieć w określonym miejscu, aby uzyskać najlepsze wrażenia dźwiękowe. Niezwykle lekka membrana sprawia, że ​​dźwięk jest delikatny i dopracowany, dzięki czemu nigdy nie przegapisz magii muzyki.

Ulepsz głośniki, kiedy chcesz
Głośniki z rodziny Legend SA to pierwsze na świecie głośniki, które można modernizować z pasywnego na bezprzewodowy. Oznacza to, że głośniki mogą współpracować z Twoim systemem muzycznym, a kiedy tylko zechcesz, możesz zamienić je w aktywne głośniki bezprzewodowe. Nie trać swojej inwestycji. Uzyskaj więcej z tego, co już masz.

Najważniejsze cechy:
- Łatwe do ustawienia
- Niezwykle duży dźwięk
- Możliwość rozbudowy do łączności bezprzewodowej

Warunki gwarancji:
Kolumny marki System Audio objęte są 7-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.