System Audio Legend 5.2 Silverback (czarny satyna) - Raty 50x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: System Audio
  • Dostępność: Jest dostępny, dostawa 1-3 dni robocze.
  • szt.
  • 5 300,00 zł / szt.

Podstawkowa kolumna aktywna System Audio Legend 5.2 Silverback (czarny satyna)
Cena dotyczy 1 szt. kolumn.

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20, 30 i 50 miesięcy lub specjalna oferta!

Podstawkowa kolumna aktywna System Audio Legend 5.2 Silverback

Wyobraź sobie następującą sytuację, wracasz do domu z pracy z muzyką w słuchawkach. Chwytasz smartfon z kieszeni, a kilka sekund później muzyka płynie z głośników w salonie. Bezprzewodowo i w jakości High Definition. Tak łatwo jest żyć z kolumnami SA 5.2 silverback. Nie musisz szukać kabla, wciskać guzika, czy wykonywać innych czynności. I nie mówimy o plastikowym, płaskim dźwięku. Aby to osiągnąć, potrzebujesz dwóch kolumn SA 5.2 silverback. Nic więcej.

Te głośniki to Twój nowy system muzyczny
Wraz ze smartfonem, głośniki są wszystkim, czego potrzebujesz, aby mieć system muzyczny o wysublimowanej jakości dźwięku High Definition.
Dokonaliśmy digitalizacji i zoptymalizowaliśmy wszystkie funkcje, które wymagały kabli i sprzętu, i zastąpiliśmy je inteligentną i zintegrowaną technologią w głośniku. W ten sposób doświadczenie odsłuchowe osiąga nowy poziom, który do tej pory był nieosiągalny. Głośniki są wszystkim, czego potrzebujesz, aby uzyskać wrażenia słuchowe, łącząc wysoką jakość i dużą użyteczność.

Łatwiej osiągamy wspaniałe doświadczenia
W świecie, w którym wiele technologii nie działa razem, okiełznaliśmy bałagan. Wbudowaliśmy Airplay dla urządzeń Apple. Chromecast dla Androida, oraz Bluetooth dla pozostałych urządzeń, oraz Spotify Connect.

Możesz oczywiście podłączyć do systemu TV, gramofon, CD i inne urządzenia.
Dzięki zastosowaniu niewielkiego koncentratora wyposażonego w wszelkiej maści wejścia analogowe jak i cyfrowe, w tym USB możesz podłączyć do kolumn absolutnie każde urządzenie. Może to być Twój telewizor, gramofon, CD, komputer, konsola do gier itp. Po podłączeniu ich do koncentratora stają się częścią bezprzewodowego wszechświata. Hub przesyła sygnał bezprzewodowo, bez kompresji do głośników. Urządzenie można bez problemu schować w szafce. Nie musi być w widocznym miejscu. Jeśli chcesz, możesz również podłączyć głośniki za pomocą kabla z przedwzmacniacza.

Kolumna SA 5.2 silverback jest gotowa do wejścia w świat bezprzewodowego cyfrowego kina domowego 7.1. Wymagane jest tylko podłączenie głośnika za pomocą kliknięcia przycisku zgodnie z jego położeniem w kinie domowym (tylny głośnik, głośnik środkowy lub surround itp.). W ten prosty sposób ustawiasz kino bezprzewodowe z maksymalnie 8 głośnikami.

Dużą różnicą pomiędzy System Audio a większością innych marek jest taka, że ​​SA ma korzenie w muzyce. Oznacza to, że skupiamy się na dźwięku, testując nasze głośniki na wiele sposobów, aby zapewnić, że dźwięk jest odpowiedni. Na przykład, używamy dużej grupy muzyków i miłośników muzyki, aby przetestować nasze głośniki. Ich zadaniem jest testowanie głośników za pomocą mnóstwa muzyki i stylów. Testują, czy łatwo jest podążać za rytmem muzyki. Zwracają uwagę na to, czy wokale są prezentowane z właściwą pasją i obecnością. W systemie audio dźwięk ma ostatnie słowo.

Rzućmy okiem na głośnik niskotonowy
Nie ma drugiego takiego głośnika niskotonowego, jak ten w SA 5.2 silverback. Tutaj znajduje się główna przyczyna niesamowitego dźwięku kolumny. Membrana wychyla się o 40% więcej niż w normalnej konstrukcji, oddając głębsze basy i bogatszy dźwięk niż inne głośniki tego samego rozmiaru. Membrana wykonana jest z włókna węglowego. Lekki materiał sprawia, że ​​dźwięk jest wyraźniejszy i bardziej żywy, a ty masz wyraźne poczucie bycia blisko muzyki.

Wypełnia pokój dźwiękiem
Głośnik wysokotonowy w SA 5.2 silverback jest nowo opracowany z opatentowaną soczewką akustyczną DTX. Oznacza to, że dźwięk promieniuje na cały pokój. Nie musisz siedzieć w określonym miejscu, aby uzyskać najlepsze wrażenia dźwiękowe. Niezwykle lekka membrana sprawia, że ​​dźwięk jest delikatny i dopracowany, dzięki czemu nigdy nie przegapisz magii muzyki.

Główne cechy:
- Cyfrowy głośnik bezprzewodowy
- Dźwięk w imponującej jakości High Definition
- Niezwykle łatwe w użyciu i instalacji
- Łatwe do umieszczenia w pokoju dzięki niewielkim wymiarom

Warunki gwarancji:
Kolumny marki System Audio objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.