System Audio Saxo 1 Active - kredyt 20x0% + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: System Audio
  • Dostępność: Przed złożeniem zamówienia potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo, produkt prawdopodobnie na magazynie zewnętrznym.
  • szt.
  • 1 495,00 zł / szt.

Aktywna kolumna podstawkowa System Audio Saxo 1 Active

Cena dotyczy 1 szt. produktu.
Możliwość zakupu kolumn w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 lub 20 miesięcy.

Aktywna kolumna podstawkowa System Audio Saxo 1 Active

Pierwszy bezprzewodowy głośnik z doskonałym dźwiękiem
SA saxo 1 active powstał z miłości do muzyki i wspaniałych doznań dźwiękowych.
Jeśli nigdy nie słyszałeś ulubionej muzyki ze swojego smartfona za pośrednictwem głośników SA, teraz będziesz wiedział, czego Ci brakowało.
Jeśli nie doświadczyłeś, jak dobre głośniki mogą odtworzyć dźwięk z telewizora, mamy coś dla Ciebie.

Bluetooth APTX Kompletne rozwiązanie w dwóch głośnikach
Wraz ze smartfonem, tabletem lub komputerem para aktywnych głośników saxo 1 tworzy kompletny bezprzewodowy system muzyczny. To wszystko, czego potrzebujesz. Podłącz telewizor do głośników i uzyskaj znacznie lepszy dźwięk niż dotychczas. Podłącz subwoofer, jeśli chcesz mieć mocniejszy bas. Głośniki będą nawet ładować Twój telefon komórkowy.

Doświadczenie wyznacza nowe standardy
Jeśli nigdy nie słyszałeś ulubionej muzyki ze swojego smartfona za pośrednictwem głośników SA, teraz będziesz wiedział, czego Ci brakowało.
Jeśli nie doświadczyłeś, jak dobre głośniki mogą odtworzyć dźwięk z telewizora, mamy coś dla Ciebie.

SA saxo 1 active to więcej niż głośnik. To prawdziwy wykonawca, który nie ma wiele wspólnego z innymi głośnikami, które mogą odbierać muzykę za pomocą Bluetooth. Jego potężne wzmacniacze są opracowywane przez SA, a ich komponenty pochodzą z  prawdziwych systemów HiFi. Tutaj znajdziesz wszystko, od delikatnych detali muzyki po precyzyjny i rytmiczny beat dostarczony w fazie dźwiękowej z energią i obecnością. Aby naprawdę przesuwać granice, opracowaliśmy nowy 13-cm głośnik niskotonowy z wyjątkowo lekką membraną, która sprawia, że ​​dźwięk wydaje się lepszy i bardziej autentyczny.

Wykończenie głośnika to prawdziwie błyszczący lakier w kolorze białym lub czarnym, a z przodu czarna tkanina pokrywająca kratkę, która chroni głośniki. Możesz kupić białą kratkę jako dodatek.
SA saxo 1 to głośnik, który pozostanie z Tobą przez wiele lat. Materiały zostały dokładnie przetestowane, a jeśli chcesz, możesz wykupić bezpłatną 7-letnią gwarancję fabryczną.

Sprawdzone przez wymagających melomanów
System Audio to jedyna marka głośników założona przez muzyka. Oznacza to, że skupiamy się na dźwięku i testujemy nasze głośniki na wiele sposobów, aby zapewnić, odpowiedni dźwięk. Na przykład, używamy dużej grupy muzyków i miłośników muzyki, aby przetestować nasze głośniki. Zadaniem testerów jest przetestowanie głośników za pomocą wielu próbek muzyki i stylów. Testują np. czy łatwo jest podążać za rytmem muzyki. Zwracają uwagę na to, czy wokale są prezentowane z właściwą pasją i obecnością. Używają dynamicznej muzyki, aby sprawdzić, czy obraz pozostaje nienaruszony, kiedy głośnik naprawdę musi działać, a akustyczna muzyka służy do określenia, jak wierne jest życie i realistyczny dźwięk.

Specyfikacja techniczna:
- Wejścia:
  Bluetooth 4.0 bezstratny aptX, AAC (Apple), WAV, MP3 320 kbps
  2 optyczne cyfrowe
  1 analogowe jack 3,5 mm stereo 
  1 analogowe stereofoniczne RCA
- Moc: 2 x 50 watów w klasie D
- Pasmo przenoszenia: 50-25.000 Hz (+/- 3dB)
- Wyjście subwoofera
- 5-woltowa ładowarka USB
- Auto-sense
- Głośnik niskotonowy: 1 x 13 cm
- Głośnik wysokotonowy: 1 x 25 mm soczewka akustyczna DXT
- Konstrukcja: 2-drożny bas-refleks
- Wymiary (szer. X wys. X gł.) Cm: 16,5x28x23 cm

Warunki gwarancji:
Kolumny marki System Audio objęte są 7-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.