System Audio Saxo 5 (czarne) - OUTLET. Dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: System Audio
  • Dostępność: Jest dostępne, zazwyczaj dostawa 1-3 dni. Potwierdź termin przy odbiorze osobistym.
  • szt.
  • 1 495,00 zł 599,00 zł / szt.

Kolumna podstawkowa System Audio Saxo 5 czarne
Cena dotyczy 1 szt. produktu.

Oferta OUTLET. Wyprzedaż serii.

Kolumna podstawkowa System Audio Saxo 5

SA saxo 5 jest uroczym głośnikiem. Sprawia, że ​​wrażenia muzyczne wydają się być obecne i żywe, a mimo że jest kwadratowy, ma ogromną osobowość. Dźwięk jest żywy i wciągający, a rytm jest przenoszony z bezpiecznym poczuciem energii i muzykalności. Kolumna zagra wszystko, od rocka i intensywnej muzyki elektronicznej, po łagodny jazz lub delikatne dźwięczne utwory ambientowe. To głośnik, który stawia dźwięk ponad wszystkim innym.

Użyj SA Saxo 5 w dobrym systemie muzycznym z mocą wyjściową min. 50 Watt, a doświadczysz bliskości artystów, których kochasz.
Krajobraz dźwiękowy jest przyjemny i czysty, nawet gdy grasz z małą głośnością, a dzięki opatentowanej soczewki akustycznej (DXT) ma niesamowitą zdolność wypełniania pomieszczenia dźwiękiem. SA saxo 5 jest zaprojektowany do stania na półce lub w biblioteczce. Można również umieścić go na stojaku głośnikowym lub zawiesić go na ścianie za pomocą wspornika ściennego W.5. 

Wykończenie głośnika to prawdziwie błyszczący lakier w kolorze białym lub czarnym, a z przodu czarna tkanina pokrywająca kratkę, która chroni głośniki. Możesz kupić białą kratkę jako dodatek.
SA saxo 5 to głośnik, który pozostanie z Tobą przez wiele lat. Materiały zostały dokładnie przetestowane, a jeśli chcesz, możesz wykupić bezpłatną 7-letnią gwarancję fabryczną.

Sprawdzone przez wymagających melomanów
System Audio to jedyna marka głośników założona przez muzyka. Oznacza to, że skupiamy się na dźwięku i testujemy nasze głośniki na wiele sposobów, aby zapewnić, odpowiedni dźwięk. Na przykład, używamy dużej grupy muzyków i miłośników muzyki, aby przetestować nasze głośniki. Zadaniem testerów jest przetestowanie głośników za pomocą wielu próbek muzyki i stylów. Testują np. czy łatwo jest podążać za rytmem muzyki. Zwracają uwagę na to, czy wokale są prezentowane z właściwą pasją i obecnością. Używają dynamicznej muzyki, aby sprawdzić, czy obraz pozostaje nienaruszony, kiedy głośnik naprawdę musi działać, a akustyczna muzyka służy do określenia, jak wierne jest życie i realistyczny dźwięk.

Specyfikacja techniczna:
- Moc maksymalna: 150W
- Zakres częstotliwości +/- 1,5 dB: 50-25.000 Hz
- Czułość: 88 dB
- Podział zwrotnicy: 2200 Hz (24 dB/oct.)
- Głośnik wysokotonowy: T25DXT
- Głośnik niskotonowy: W1404 saxo
- Impedancja: 4-8 Ohm
- Wymiary (szer. X wys. X gł.) Cm: 16.5 x 28 x 23

Warunki gwarancji:
Kolumny marki System Audio objęte są 7-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.