System Audio Saxo 7 Active (czarny satyna) - Raty 50x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: System Audio
  • Dostępność: Jest dostępny, dostawa 1-3 dni robocze.
  • szt.
  • 1 599,00 zł / szt.

Aktywna kolumna podstawkowa System Audio Saxo 7 Active (czarny satyna)
Cena dotyczy 1 szt. produktu.

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20, 30 i 50 miesięcy lub specjalna oferta!

Aktywna kolumna podstawkowa System Audio Saxo 7 Active

Znowu to zrobiliśmy
Stworzyliśmy kolumnę bezprzewodową lepszą niż najlepsze dostępne na rynku. To było wyzwanie dla zespołu projektowego SA, kiedy zaczęli pracować z SA saxo 7 active. Zadaniem było wyprzedzić nasze własne SA saxo 5 active. Głośnik roku w Skandynawii.

Uczyniliśmy słuchanie muzyki to łatwiejszym niż kiedykolwiek
Oprócz pięknie wykonanych i zaskakująco ciężkich obudów, SA saxo 7 ma wbudowane potężne wzmacniacze i elektronikę, które komunikują się ze smartfonem, tabletem i komputerem.

Głośniki są wyposażone w skaner Autosense, który jest w stanie połączyć się ze smartfonem (jeśli chcesz) zaraz po powrocie do domu.
Może słyszysz muzykę przez słuchawki podczas zdejmowania kurtki, ale gdy tylko je odłączysz, muzyka wypływa z głośników i wypełnia Twój dom dźwiękiem naturalnym i w jakości, której normalnie oczekujesz od pary kolumn podłogowych.

Jednocześnie pilot zdalnego sterowania łączy się również z telefonem komórkowym, dzięki czemu możesz zmieniać utwory i regulować głośność za pomocą pilota, nawet jeśli ten znajduje się w innym pokoju.

Przywróć do życia swoje płyty winylowe i CD
Nie potrzebujesz żadnego źródła dźwięku innego niż smartfon. Jednakże saxo 7 active jest stworzony dla miłośników muzyki, więc jeśli masz kolekcję LP, CD lub taśmy, możesz podłączyć odtwarzacz CD, gramofon i magnetofon do głośników, które dodatkowo mają wbudowaną korekcję RIAA dla gramofonu. Możesz również użyć saxo 7 jako aktywnego zestawu do połączenia z telewizorem lub konsolą do gier - aby uzyskać pełny dźwięk podczas oglądania.

Chcesz wiedzieć, dlaczego dźwięk jest tak duży?
W System Audio nigdy nie idziemy na kompromis w kwestii jakości dźwięku. Opracowaliśmy szereg unikalnych rozwiązań do tworzenia dużego dźwięku.
Wbudowany wzmacniacz ma system "adaptacyjnego basu", który sprawia, że ​​bas jest słyszalny, nawet podczas grania z niską głośnością. Zapewnia dodatkowe wrażenia muzyczne. Głośniki mogą dostarczyć niesamowitego ciśnienia akustycznego. Po prostu trudno zrozumieć, że taki mały głośnik może grać tak "wielką sceną" z różnymi rodzajami muzyki.

Specyfikacja techniczna:
- Wejścia:
  Bluetooth 4.0 bezstratny aptX, AAC (Apple), WAV, MP3 320 kbps
  2 optyczne cyfrowe
  1 gramofonowe
  1 analogowe stereofoniczne RCA
- Moc: 2 x 40 watów w klasie D
- Pasmo przenoszenia: 45-25.000 Hz (+/- 3dB)
- Wyjście subwoofera + pre out
- Adaptacyjny bas
- Auto-sense
- Głośnik niskotonowy: 1 x 13 cm
- Głośnik wysokotonowy: 1 x 25 mm soczewka akustyczna DXT
- Konstrukcja: 2-drożny bas-refleks
- Wymiary (szer. X wys. X gł.) Cm: 16x31x26 cm
- Waga 11kg

Warunki gwarancji:
Kolumny marki System Audio objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.