Taga Harmony Platinum S-40 - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Taga Harmony
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.
  • szt.
  • 574,50 zł 449,50 zł / szt.

Kolumny podstawkowe/surround Taga Harmony Platinum S-40
Cena dotyczy 1 szt. kolumn.

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 i 30 miesięcy lub specjalna oferta!

Kolumny podstawkowe/surround Taga Harmony Platinum S-40

TAGA nie stosowała kompromisów w czasie procesu projektowania i produkcji poprzedniej serii Platinum, lecz w najnowszej drugiej edycji nasi inżynierowie akustyczni i konstruktorzy pokazali nowy poziom kunsztu!

Całkowicie nowy głośnik wysokotonowy z czystego tytanu TPTTD oferuje świetne pasmo przenoszenia, a przednia pokrywa o konstrukcji TAGA Waveguide TWG pełni rolę dyfuzora, który w szerszym zakresie rozprasza wysokie tony po pomieszczeniu.

Z kolei górna pokrywa głośnika wysokotonowego TTP (modele F, B, S-40, C-40PR) pełni rolę obniżającą efekt tylnych fal stojących. Umieszczenie tweetera wysoko na skraju górnego poziomu obudowy (modele z TTP) dodatkowo zwiększa zakres pola dźwiękowego.

Rezultatem jest przestrzenny, krystalicznie czysty i detaliczny dźwięk górnych częstotliwości.

Aluminiowe przetworniki średnio i niskotonowe TPACD zostały precyzyjniej dostrojone a zmianom uległy także elementy budowy cewek. Teraz średnica jest jeszcze bardziej naturalna, żywa i bogata, a bas lepiej zdefiniowany, głębszy i mocniejszy.

Oferta modeli podłogowych zwiększyła się do trzech, co pozwala na lepsze ich dopasowanie do wielkości pomieszczenia i różnych wymagań melomanów. Teraz podłogowe kolumny stoją na solidnych podstawach z szpilkami, które dodatkowo odcinają obudowę od interferencji podłoża.

W ofercie pojawiły się nowe głośniki centralny i surround, jak również zestaw podstawkowy, który jest świetnym wyborem dla mniejszych pomieszczeń lub zastosowań, gdzie wymagane są monitory.

Specyfikacja techniczna:
- Konstrukcja Podstawkowa/Surround 2-drożna, 2 głośniki, Wieszaki Ścienne 12mm MDF obudowa TLIE Bi-Wiring Odcięcie zwrotnicy 4.5kHz Przedni bass-reflex
- Głośnik wysokotonowy 25mm (1”) TPTTD z TTP kopułka tytan z zawieszeniem butylowym, cewka aluminium platerowane miedzią - uzwojenie srebro, ?70 magnes, panel TWG
- Głośnik średnio-niskotonowy 133mm (5.25”) TPACD Membrana, kosz, pierścienie z aluminium, cewka i uzwojenie miedź (typu flat-wire) ?100 magnes
- Zalecana Moc Wzmacniacza  20-130W
- Pasmo przenoszenia (+/- 3 dB) 42Hz-40kHz
- Średnia impedancja 6 ohm
- Zalecana impedancja wzmacniacza 4 - 8 Ohm
- Efektywność 87dB
- Rozmiar w cm (WxSxG) 35 x 23 x 24.2
- Waga bez opakowania 11 kg para

Warunki gwarancji:
Kolumny marki Taga Harmony objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.