Tara Labs The Muse Interface (XLR) - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Tara Labs
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

  • Historia ceny
  • kpl.
  • 4 200,00 zł / kpl.

Interfejs rozpraszający i absorbujący zakłócenia RFI i EMI Tara Labs The Muse Interface (XLR)

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 i 30 miesięcy lub specjalna oferta!

Interfejs rozpraszający i absorbujący zakłócenia RFI i EMI Tara Labs The Muse Interface (XLR)

The Muse Interface Sound Enhancement System działa w każdym systemie, z każdymi kablami, niezależnie od marki. Może być podłączony do zakończeń RCA lub XLR — dostępny jest z obiema rodzajami wtyczek. Po podłączeniu Muse zmniejsza się ilość szumu w dźwięku, poszerza się scena dźwiękowa, muzyka staje się bardziej namacalna, średnica cieplejsza i bogatsza. Cała prezentacja zyskuje na muzykalności bez poświęcania szczegółowości i rozciągnięcia wysokich tonów. Brzmienie staje się bardziej spójne i naturalne, przybliżając słuchacza do muzyki wykonywanej na żywo.

Muse Interface jest szczególnie polecany do systemów, w których elektronika ma szerokie pasmo przenoszenia lub takich, w których kolumny mają tendencję do szklistości oraz uwypuklania szczegółów i tonów wysokich. W systemach high-end rezultaty działania Muse są lepiej słyszalne, innymi słowy — im lepszy system, tym bardziej zbliżamy się do ideału dźwięku „na żywo”.

Muse Interface nie przypomina tradycyjnych metod ekranowania czy filtrowania. Nawet złożone układy ekranujące pozostają w bliskim sąsiedztwie przewodników, zniekształcając tym samym sygnał audio. Filtry zamknięte w skrzynkach na końcach kabli często zbudowane są w oparciu o niskiej jakości rezystory, kondensatory i przewodniki. Elementy te zlutowane ze sobą szeregowo i równolegle redukują zniekształcenia radiowe i elektromagnetyczne (RFI i EMI), ale ingeruje to w integralność sygnału, zwłaszcza w strukturę harmoniczną wyższego rzędu. Muse Interface rozprasza i absorbuje zniekształcenia RMI i EMI stosując własną, niepowtarzalną technologię. Proces odbywa się w izolacji od sygnału płynącego przez przewodniki. Ścieżka sygnałowa nie jest przedłużana o żadne dodatkowe elementy. Muse Interface eliminuje szum RFI i EMI bardzo efektywnie, unikając jednocześnie wprowadzania anomalii do wysokich częstotliwości, jak to ma miejsce w przypadku filtrów. Owocem takiego działania jest dźwięk bliższy muzyce wykonywanej na żywo.