Teac TN-280BT - Album LP gratis! - Raty 30x0% lub rabat! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Teac
  • Dostępność: Przed złożeniem zamówienia potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo, produkt prawdopodobnie na magazynie zewnętrznym.
  • szt.
  • 1 399,00 zł / szt.

Gramofon Teac TN-280BT

Przy zakupie gramofonu płyta LP w prezencie. Do wyboru wiele ciekawych tytułów, lista i szczegóły u naszych doradców.
Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 i 30 miesięcy lub atrakcyjny rabat!

Gramofon Teac TN-280BT

Bezprzewodowy analog
Możliwość bezprzewodowego przesyłania muzyki otwiera przez miłośnikami czarnych płyt nowe możliwości i pozwala maksymalnie zredukować ilość elementów w systemie audio. Teac TN-280BT dzięki wbudowanemu przedwzmacniaczowi i modułowi Bluetooth pozwala przesyłać analogową muzykę wprost do coraz popularniejszych urządzeń Bluetooth®, np. słuchawek i głośników bezprzewodowych. Nie ma potrzeby wykorzystania wzmacniacza co wiąże się z minimalizacją wydatków i oszczędnością miejsca.

Precyzyjny napęd
Teac TN-280BT korzysta z napędu paskowego, który w wydatny sposób niweluje obecność wibracji, co z kolei przekłada się na wysoką jakość dźwięku. W ograniczeniu niepożądanych wibracji i rezonansu pomaga także podstawa wykonana z płyty MDF o wysokiej gęstości. Gramofon Teac TN-280BT obsługuje dwie prędkości (33 i 45 obr./min.), a odlany z aluminium talerz o dużej bezwładności oraz system anty-skatingu gwarantują płynny i czysty odsłuch. Kiedy właściciel tego gramofonu poczuje, że przyszła pora na dostawienie większej ilości elementów do systemu audio, wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy umożliwi podłączenie gramofonu do dowolnego wzmacniacza, także modelu bez wejścia Phono.

Specyfikacja techniczna:
- Typ ramienia Klasyczne
- Typ wkładki MM
- Stosunek sygnał/szum > 67 dB (A-weighted, 20kHz, LPF)
- Odczyt płyty Automatyczny
- Pasmo przenoszenia 20Hz to 20kHz
- Prędkość obrotowa 33 1/3, 45
- Przeniesienie napędu Pasek
- Wbudowany przedwzmacniacz 
- Pokrywa w komplecie 
- Pobór mocy (max) <1.5
- Pobór mocy (standby) <0.5
- Wymiary (S x W x G) mm 420 × 117× 356
- Waga kg 4.9

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Teac objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.