Teac TN 400BT - kredyt 20x0% + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Teac
  • Dostępność: Przed złożeniem zamówienia potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo, produkt na magazynie zewnętrznym.
  • szt.
  • 2 299,00 zł 1 777,00 zł

Gramofon Teac TN 400BT

Możliwość zakupu urządzenia w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 lub 20 miesięcy.

Gramofon Teac TN 400BT

Za pośrednictwem modelu TN-400BT TEAC wprowadza gramofony do świata bezprzewodowej muzyki. Dzięki zaawansowanej łączności Bluetooth aptX najnowsza konstrukcja japońskiego producenta może przesyłać dźwięk wprost do głośników i słuchawek, zapewniając przy tym jakość dźwięku porównywalną z jakością CD.

Od strony technicznej TN-400BT jest analogowym gramofonem wyposażonym w paskowy napęd. Odlewany z aluminium talerz może obracać się z trzema prędkościami – 33 1/3, 45 i 78 obr./min. – a stabilność obrotów, dzięki zredukowanemu tarciu, gwarantują precyzyjnie wykonana oś ze stali nierdzewnej oraz wytrzymałe łożysko z mosiądzu. Wysoką jakość dźwięku zapewnia zaawansowana wkładka MM, Audio-Technica AT95E, która mocowana jest do statycznie wyważonego ramienia w kształcie litery S. Ponadto urządzenie zostało wzbogacone o cyfrowy port USB (48 kHz/16 bitów), umożliwiające zapisywanie analogowych nagrań w postaci cyfrowych plików.

Powyższe zalety dopełnia możliwość współpracy z praktycznie dowolnymi wzmacniaczami i systemami mini hi-fi, także tymi, który nie zostały wyposażone w wejście Phono. To zasługa wbudowanego w TN-400BT przedwzmacniacza gramofonowego, obsługującego wkładki MM. Moduł ten wykorzystuje zaawansowany wzmacniacz operacyjny NJM8080, który wzmacnia niewielki sygnał audio dostarczany przez igłę przy ograniczonych do absolutnego minimum zniekształceniach.

TEAC TN-400BT wprowadza do rytuału odtwarzania płyt analogowych także potężną dawkę elegancji. Wykonane z aluminium pokrętła emanują jakością, a aluminiowe nóżki, podtrzymujące płytę nośną z MDF-u za pośrednictwem gumowych elementów pochłaniających drgania, podkreślają nowoczesny charakter całej konstrukcji.

Specyfikacja techniczna:
- Wyjście USB
- Wbudowany przedwzmacniacz

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Teac objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.