Topping A90 (czarny) - Raty 10x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Topping Audio
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.
  • szt.
  • 2 390,00 zł / szt.

Wzmacniacz słuchawkowy Topping A90 (czarny)

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy lub specjalna oferta!

Wzmacniacz słuchawkowy Topping A90

Topping A90 ma 3-stykowe zbalansowane wejście stereo XLR i jedno złącze wejściowe stereo RCA na tylnej ściance. Oferuje wyjście zbalansowane (XLR) i single - ended (RCA) jako wyjście przedwzmacniacza.

Złącza dedykowane dla wzmacniacza słuchawkowego znajdują się na przednim panelu. A90 ma wszystkie połączenia niezbędne do łatwego podłączenia słuchawek / IEM o różnych charakterystykach i wymaganiach: zbalansowane wyjście na 4-biegunowym złączu XLR, drugie wyjście zbalansowane na złączu jack TRRS 4,4 mm Zbalansowane wyjścia słuchawkowe mogą dostarczyć moc 250 mW i mają impedancję wyjściową 0135 Ω. Wreszcie panel przedni oferuje niezbalansowane wyjście na złączu 6,35 mm o mocy wyjściowej 125 mW.

Przedwzmacniacz / wzmacniacz słuchawkowy A90 zapewnia regulację głośności za pomocą pokrętła bezpośrednio dostępnego z jego fasady. Z przodu znajdują się trzy selektory, które pozwalają na łatwe sterowanie wszystkimi funkcjami urządzenia, aby natychmiast znaleźć najlepszą konfigurację dla Twojej konfiguracji. Pierwszy selektor umożliwia wybór trybu wyjścia i przełączanie między trybem przedwzmacniacza a trybem wzmacniacza zestawu słuchawkowego. Te dwa tryby nie mogą być aktywne jednocześnie. Ten przełącznik służy również do wyłączania urządzenia. Drugi dwubiegunowy selektor służy jako wybór źródła i pozwala użytkownikowi na wybór między wejściem zbalansowanym i single-ended. Możliwe jest więc podłączenie dwóch oddzielnych urządzeń do każdego z tych wejść i użycie A90 jako prostego selektora źródła. Ostatni selektor to regulacja wzmocnienia z trzema poziomami (niskie wzmocnienie / średnie wzmocnienie / wysokie wzmocnienie), aby uzyskać najlepszą wydajność w zależności od źródła i typu używanych słuchawek.

Specyfikacja techniczna:
- Wejścia 3-biegunowe zbalansowane stereo XLR, RCA single-ended stereo
- Wyjście 3-biegunowe zbalansowane stereo XLR, RCA single-ended stereo
- 4-biegunowe zbalansowane XLR
- Jack TRRS 4,4 mm zbalansowany
- Jack 6.35mm single-ended
- Impedancja wyjściowa 0,135 Ω (zbalansowana)

Warunki gwarancji:
Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną przez autoryzowany centralny serwis.