Topping D90 MQA (czarny) - Raty 10x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Topping Audio
  • Dostępność: Jest dostępne, zazwyczaj dostawa 1-3 dni. Potwierdź termin odbioru osobistego.
  • szt.
  • 3 790,00 zł / szt.

Przetwornik cyfrowo/analogowy Topping D90 MQA (czarny)

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy lub specjalna oferta!

Przetwornik cyfrowo/analogowy Topping D90 MQA

Topping D90 MQA wykorzystuje najnowszy układ AKM DAC / AMP, AK4499. Jest również wyposażony w układ USB XMOS XU208, układ odbiornika AK4118 S / PDIF i programowalny układ logiczny CPLD. Wykorzystuje niemieckie sterowniki Thesycon. Wyposażony jest w parę zegarów femtosekundowych AccuSilicon 451584 MHz i 49,1520 MHz, zapewniających najlepszą jakość dźwięku.

Flagowy przetwornik cyfrowo-analogowy oferujący aksamitną moc wyjściową dźwięku
Topping D90 MQA jest wyposażony we flagowy przetwornik cyfrowo-analogowy AK4499, który jest bardzo sprawnym przetwornikiem cyfrowo-analogowym, zapewniając wyjątkową jakość dźwięku i bogactwo szczegółów. Zaimplementowano go z 4 wzmacniaczami OPA 1612, 7 kondensatorami hi-fi, przetwarzaniem CPLD z wykorzystaniem 2 femtosekundowych zegarów Accusilicon, które zapewniają całkowicie pozbawiony szumów i jittera dźwięk. Ten przetwornik zapewnia miękką, gładką i żywą jakość dźwięku, dlatego nazywa się Velvet Sound Verita. Wyjście dźwięku jest naturalne i miękkie, co precyzyjnie odtwarza wszystkie mikro szczegóły w twojej muzyce.

Wiele wejść przy użyciu wysokiej jakości układów USB i SPDIF
Topping D90 MQA jest wyposażony w wysokiej jakości układ USB XMOS XU208, który obsługuje wysokie częstotliwości próbkowania PCM do 32-bitów / 768 kHz i natywnie do DSD512, krystalicznie czyste tło bez szumu, odtwarzanie szczegółów jest po prostu wyjątkowe i czarujące. Obsługuje wejście IIS za pomocą portu HDMI, który zapewnia lepszy sygnał, przekazywany bezpośrednio do układu DAC w celu zaoferowania lepszego dekodowania, ta funkcja wykorzystuje tylko sygnał IIS przez interfejs HDMI, a nie standardowy sygnał HDMI, więc nie może być używany z HDMI przez PC, TV lub przystawkę STB. Jakość dźwięku jest naturalna, gładka i czarująca, będziesz cieszyć się całą swoją muzyką z bardzo dobrą precyzją. D90 MQA jest również wyposażony w układ AK4118 AKM, który obsługuje wszystkie wejścia SPDIF, który jest w stanie dekodować PCM do 24-bitów / 192 kHz, całkowicie pozbawiony szumów i zakłóceń. Pobiera sygnały wejściowe przez porty wejściowe optyczne, koncentryczne i AES. 

Porty wejściowe
Topping D90 MQA oferuje USB-B (XMOS), optyczny, koncentryczny, AES, IIS i Bluetooth 5.0. Wejścia USB i IIS obsługują do PCM32bit / 768 kHz i DSD512 Native. Wejścia optyczne, koncentryczne i AES obsługują do PCM24bit / 192 kHz.

Obsługa Bluetooth 5.0 z flagowym układem Qualcomm
Topping D90 MQA jest wyposażony we flagowy układ Bluetooth Qualcomm, CSR 8675, oferujący mocne i stabilne połączenie Bluetooth, które jest wolne od opóźnień i obsługuje wszystkie kodeki, takie jak, aptX, aptX HD, aptX LL, AAC, LDAC i wiele więcej. Oferuje obsługę LDAC wysokiej rozdzielczości 24-bit / 96kHz przez połączenie bezprzewodowe. Obsługując LDAC i aptX HD, Topping D90 MQA zapewnia krystalicznie czysty dźwięk bez opóźnień.

Szeroki zakres dynamiki i doskonały stosunek sygnału do szumu
Topping D90 MQA zapewnia szeroki zakres dynamiki 127dB i niesamowity stosunek sygnału do szumu - 127dB, co zapewnia większe rozszerzenia na dolnych i wyższych końcach oraz niesamowite krystalicznie czyste tło, bez żadnych oznak szumu.

Podwójne porty wyjściowe
Topping D90 MQA jest wyposażony w podwójne gniazda wyjściowe, XLR oferują moc wyjściową 4Vrms przy 0dBps, a drugi niesymetryczny port wyjściowy RCA oferujący moc wyjściową 2Vrms przy 0dBps. Zapewnia wystarczającą ilość mocy, aby zasilić każdy z Twoich wymagających urządzeń, niezależnie od tego, czy są to słuchawki, czy system głośników. D90 MQA może wysyłać sygnał przez oba porty wyjściowe w tym samym czasie, dzięki czemu można używać wielu narzędzi jednocześnie. Wyposażony jest w funkcję regulacji głośności, dzięki czemu może być używany zarówno jako przetwornik cyfrowo-analogowy, jak i przetwornik przedwzmacniacz. Regulację głośności można wyłączyć, aby D90 MQA działał wyłącznie jako przetwornik cyfrowo-analogowy.

Pilot w zestawie
Topping D90 MQA wyposażony jest w pilot zdalnego sterowania, którego można używać do różnych funkcji, takich jak włączanie / wyłączanie, wyciszanie, regulacja głośności, zmiana typu wejścia, zmiana typu filtra DAC lub regulacja jasności wyświetlacza OLED.

Specyfikacja techniczna:
- Flagowy DAC AK4499
- Układ USB XMOS XU208, dekodowanie do PCM 32-bit / 768kHz i natywnie DSD512
- Układ AKM AK4118 SPDIF, dekodujący PCM do 24 bitów / 192 kHz
- Obsługa Bluetooth 5.0 z obsługą wielu formatów, w tym Apt-X, Apt-X HD, Apt-X LL, LDAC i wiele innych
- Obsługa wielu wejść, takich jak USB, I2S, optyczne, koncentryczne i AES
- Obsługa formatu MQA poprzez wejście USB
- Gniazda z dwoma wyjściami: jedno zbalansowane gniazdo XLR i jedno pojedyncze wyjście RCA
- Napięcie wyjściowe: RCA: 2 Vrms przy 0dBFS, XLR: 4Vrms przy 0dBFS
- Zakres dynamiczny: 127dB przy 1kHz
- Stosunek sygnału do szumu: 127dB przy 1kHz
- Hałas: <1,5 uVrms
- Pasmo przenoszenia: 20 Hz-40 kHz
- Wymiary (SxWxG): 22.2 x 4.5 x 16 cm

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Topping audio objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.