Ultrasone Go Bluetooth - kredyt 20x0% + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Ultrasone
  • Dostępność: Mała ilość, potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo
  • szt.
  • 639,00 zł / szt.

Słuchawki nauszne Ultrasone Go Bluetooth

Słuchawki nauszne Ultrasone Go Bluetooth

Mobilne słuchawki Go urzekają swym eleganckim, czarno-srebrnym dizajnem. Muszle tego eleganckiego towarzysza podróży ozdobiono chwytającymi za oko aluminiowymi plakietkami z wyciętym logo w kształcie diamentu. Go zaprojektowano do współpracy z smartphonami oraz innymi przenośnymi urządzeniami odtwarzającymi muzykę. Stylowe Go możesz dumnie nosić na szyi, albo błyskawicznie złożyć a następnie schować do etui, gdzie będą bezpieczne w czasie transportu. Dzięki specjalnemu rozwiązaniu Go po złożeniu zajmują bardzo niewielką ilość miejsca.
Najnowsze słuchawki zyskały łączność bezprzewodową Bluetooth z kodekiem apt-X gwarantując w ten sposób doskonałą jakość dźwięku nawet przy połączeniu bezprzewodowym. W zależności od sytuacji, użytkownik może znajdować się do 30 metrów od źródła sygnału audio i nadal słyszeć dźwięk płynący ze słuchawek. Zintegrowany mikrofon pozwala na prowadzenie rozmów bez zdejmowania słuchawek. 
40-milimetrowe przetworniki oferują niezrównane brzmienie w całym zakresie tonalnym. 
Dzięki zamkniętej konstrukcji oraz opatentowanej technologii S-Logic Natural Surround Sound Go zachwycają profesjonalnym brzmieniem, pozwalając użytkownikowi cieszyć się naturalną, trójwymiarową prezentacją instrumentów i głosów w każdym miejscu, do którego się uda. Regulowany pałąk pozwala dopasować słuchawki do każdej głowy, gwarantując zarówno komfort jak i pewność, że słuchawki nie spadną z głowy.
Bateria w słuchawkach pozwala na 21-23 godzinny odsłuch, a czas gotowości wynosi 350 godzin. Akumulator ładuje się do pełna w niespełna trzy godziny.
W przypadku rozładowania baterii zestaw Ultrasone Go Bluetooth można również podłączyć przy pomocy zwykłego gniazda słuchawkowego, zapewniając, że przyjemność ze słuchania muzyki nigdy się nie kończy. Wysokiej jakości kabel ze złączem wtykowym stereo 3,5 mm jest standardowym elementem zestawu.
Słuchawki ważą zaledwie 162 gramy.

Warunki gwarancji:
Słuchawki marki Ultrasone objęte są 5-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.