Ultrasone Go - OUTLET. Dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Ultrasone
  • Dostępność: Jest dostępne, zazwyczaj dostawa 1-3 dni. Potwierdź termin przy odbiorze osobistym.
  • szt.
  • 469,00 zł 333,00 zł

Słuchawki dynamiczne Ultrasone GO

Słuchawki dynamiczne Ultrasone GO

Go – zawsze z Tobą. Często jesteś w ruchu? Szukasz stylowego partnera?
Mobilne słuchawki Go urzekają swym eleganckim, czarno-srebrnym dizajnem. Muszle tego eleganckiego towarzysza podróży ozdobiliśmy chwytającymi za oko aluminiowymi plakietkami z wyciętym logo w kształcie diamentu. Go zaprojektowano do współpracy z iPodami, odtwarzaczami MP3, oraz innymi przenośnymi urządzeniami odtwarzającymi muzykę. Stylowe Go możesz dumnie nosić na szyi, albo błyskawicznie złożyć a następnie schować do etui, gdzie będą bezpieczne w czasie transportu. Dzięki specjalnemu rozwiązaniu Go po złożeniu zajmują bardzo niewielką ilość miejsca.
W czasie prac projektowych szczególny nacisk został położony na osiągniecie najwyższej możliwej jakości dźwięku. Dzięki zamkniętej konstrukcji oraz opatentowanej technologii S-Logic® Natural Surround Sound Go zachwycają profesjonalnym brzmieniem, pozwalając użytkownikowi cieszyć się naturalną, trójwymiarową prezentacją instrumentów i głosów w każdym miejscu, do którego się uda. Regulowany pałąk pozwala dopasować słuchawki do każdej głowy, gwarantując zarówno komfort jak i pewność, że słuchawki nie spadną z głowy. Wszechstronnie przetestowane pady pokryte proteinową skórą doskonale dopasowują się do uszu gwarantując użytkownikowi komfort noszenia słuchawek. Go dostarczane są z odłączanym kablem długości 1,15m zakończony pozłacanym, stereofonicznym wtykiem, wyposażonym w mikrofon i pilot zdalnego sterowania. Mając Go za towarzysza podróży będziesz gotowy na wszystko.

Warunki gwarancji:
Słuchawki marki Ultrasone objęte są 5-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.