Vincent SV-227MK (czarny) - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Vincent
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

  • Historia ceny
  • szt.
  • 7 490,00 zł / szt.

Wzmacniacz stereofoniczny Vincent SV-227MK (czarny)

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 i 30 miesięcy lub specjalna oferta!

Wzmacniacz stereofoniczny Vincent SV-227MK

SV-227MK jest następcą udanego i bestsellerowego modelu SV-227. Jak przystało na nowoczesny wzmacniacz, jest on wyposażony w wejście Cyfrowe, dzięki czemu może pełnić funckcję zewnętrznego przetwornika dla urządzeń podłączonych za pomocą wejścia koaksjalnego lub optycznego. Dzięki konstrukcji hybrydowej wzmacniacz łączy w sobie zalety techniki tranzystorowej i lampowej, eliminując jednocześnie wady tej ostatniej w postaci małej wydajności prądowej lamp. Połączenie lampowego przedwzmacniacza i tranzystorowej końcówki mocy sprawiło, że wzmacniacz cechuje się niebywałą uniwersalnością, dużą mocą, dobrą dynamiką i świetną kontrolą basu. Jego brzmienie jest ponadto bardzo barwne, czym rzadko mogą się poszczycić wzmacniacze w pełni tranzystorowe. Lampy elektronowe zastosowane w tym wzmacniaczu 3x12AX7 (ECC83) pracują tylko w sekcji przedwzmacniacza, gdzie nie są poddawane obciążeniom. Trwałość lamp obliczona jest na minimum 5 lat pracy, lecz praktycznie może to być okres znacznie dłuższy. W odróżnieniu od tranzystorów, lampy elektronowe są niezwykle łatwe do wymiany i operację tą można przeprowadzić samodzielnie. Koszt kompletu lamp oscyluje w granicach 100 zł. Istnieje możliwość dalszej znacznej poprawy właściwości brzmieniowych poprzez wymianę seryjnych lamp na lampy droższe niż standardowe. Operację można wykonać samodzielnie i nie wymaga ona jakichkolwiek umiejętności manualnych.

Wzmacniacz dysponuje dużą mocą wyjściową 100 W na kanał, którą podwaja przy obciążeniu 4 omowym (196 W na kanał). Jest wyposazony w pełne zdalne sterowanie, którym można realizować zarówno regulację głośności, jak i przełączanie źródeł, które sterowane jest mikroprocesorowo i z udziałem przekaźników. Zastosowano wysokiek klasy potencjometr japońskiej marki Alps, którego położenie można łatwo odczytać dzięki czerwonej diodzie umieszczonej na obwodzie gałki regulacji głośności. wzmacniacz wyposażono także w odłączalne regulacje barwy, którymi można ustalić inny poziom wysokich i niskich tonów, co pomaga dopasować jego charakterystykę do różnych źródeł.

Sercem zasilacza jest ogromny ekranowany transformator toroidalny zdolny do szybkiego obsługiwania nawet dużych natężeń prądu. SV-227MK potrafi z łatwością napędzić nawet prądożerne kolumny.

Obudowa ze zintegrowanymi radiatorami bocznymi, które łatwo odprowadzają nadmiar ciepła, wykonana została z zastosowaniem grubego płata aluminium na przedniej ściance.

SV-227MK to jeden z tych wzmacniaczy, które oferują to, co najlepsze ze świata lamp i tranzystorów. Lampy zapewniają naturalny, ciepły dźwięk, a tranzystory w stopniu wyjściowym są gwarancją odpowiedniej dynamiki i mocy oraz dobrej kontroli basu. Integra cechuje się niebywałą uniwersalnością i bardzo barwnym brzmieniem, czym rzadko mogą się poszczycić wzmacniacze w pełni tranzystorowe.

Specyfikacja techniczna:
- Pasmo przenoszenia 20 Hz – 20 kHz +/-0,5 dB; 20 Hz – 50 kHz +/-2 dB
- Nominalna moc RMS 2x100W (8 omów) ; 2x196W (4 omy)
- Zniekształcenia THD <0.1% (1kHz, 1W)
- Wejścia 4xRCA ; 1xOptical, 1xCoaxial
- Zastosowane lampy 3x12AX7
- Wymiary 430x150x435mm
- Masa 20kg

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Vincent objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.