Wile Rock wersja z DAC - OUTLET

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Wile
  • Dostępność: Jest dostępne, zazwyczaj dostawa 1-3 dni. Potwierdź termin przy odbiorze osobistym.
  • szt.
  • 14 999,00 zł 7 999,00 zł

Wzmacniacz Wile Rock wersja z DAC

Oferta OUTLET. Urządzenie poekspozycyjne, brak pilota (możliwość dokupienia u producenta), pełna gwarancja. Opakowanie zastępcze, preferowany odbiór osobisty.

Wzmacniacz Wile Rock

Czysty, niesamowicie szybki i rytmiczny dźwięk - tak w skrócie można określić brzmienie wzmacniacza ROCK.

Rock jest wzmacniaczem którego konstrukcja została oparta o sprawdzony układ: przedwzmacniacz lampowy - końcówka mocy na tranzystorach. Dla wygody użytkowników posiada wbudowany przetwornik C/A na najwyższej jakości układzie Crystal (znanym ze wspaniałej barwy i rytmu) z wejściami RCA i optycznym. Wejście optyczne pozwala na podłączenie do komputera bez indukowania zakłóceń.

Przedwzmacniacz lampowy pracuje w układzie: wzmacniacz napięciowy - wtórnik katodowy. Końcówka mocy, to tranzystory MOSFET, firmy Internacional Rectifier, sterowane przez wzmacniacz operacyjny o dużym współczynniku (SR).
Układ wzmacniacza mocy pracuje w typowym układzie push - pull z ujemnym sprzężeniem zwrotnym.
Przedwzmacniacz jak i końcówka mocy, zasilane są z niezależnych zasilaczy w obu kanałach. Lampy w przedwzmacniaczu żarzone są prądem stałym o stabilizowanej wartości niezależnej od wachań napięcia w sieci.
Wzmacniacz nie posiada analogowych potencjometrów, które zużywają się w trakcie użytkowania pogarszając jakość dźwięku - zamiast tego zastosowaliśmy mikroprocesor, który nie zamazuje i nie ogranicza dynamiki dźwięku oraz nie zużywa się.
Konstrukcja wzmacniacza, oparta została o doświadczenia które firma nasza zdobyła podczas eksploatacji wzmacniacza JAZZ. Wszystkie zastosowane tu rozwiązania bardzo dobrze sprawdziły się w obu poprzednich konstrukcjach.
Dzięki temu zachowaliśmy bardzo dobre parametry odsłuchowe nawet przy mniejszej mocy wyjściowej.
Stosunek ceny zastosowanych podzespołów do końcowej ceny wzmacniacza wielokrotnie przewyższa analogiczne wartości konkurencji i jest najwyższy spośród znanych na świecie.

Parametry wzmacniacza Rock:
- Pasmo przenoszenia 5Hz – 75 kHz.
- Zniekształcenia THD 0.1%.
- Stosunek S/N 90 dB.
- Współczynnik DF >340.
- Czułość wejścia 1V / 10kom.
- Ilość wejść 2 X RCA (UNBAL)
- Waga netto 15 kg.

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Wile objęty jest 3-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.