Xindak PA-1(II) - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Xindak
  • Dostępność: Przed złożeniem zamówienia potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo, produkt prawdopodobnie na magazynie zewnętrznym.
  • szt.
  • 9 160,00 zł 8 299,00 zł / szt.

Stereofoniczna końcówka mocy Xindak PA-1(II)

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 i 30 miesięcy lub specjalna oferta!

Stereofoniczna końcówka mocy Xindak PA-1(II)

PA-1 jest sterofoniczną końcówką o mocy wyjściowej 200W, która gwarantuje wierność w przekazywaniu ścieżek dźwiękowych oraz charakteryzuje się bardzo nowoczesną i modną konstrukcją obudowy . Zaawansowana struktura budowy wzmacniacza przekłada się na wysokiej jakości, czyste i szerokie pole dźwiękowe o wyważonym i precyzyjnym brzmieniu.
PA-1 jest sterofoniczną końcówką o mocy wykorzystującą układ wzmacniacza o ujemnym sprzężeniu zwrotnym. Cześć zasilania układu wzmacniającego składa się z trzy poziomowego układu "Darlington" oraz 6 par tranzystorów wysokoprądowych SANKEN, których prąd szczytowy wynosi 68A. Zasilanie realizowane jest za pomocą dwóch sztuk 300W transformatorów toroidalnych. Całościowa pojemność kondensatorów obwodu filtrującego dla głównego zasilania to 80000uF/80V. Przetwornica mostkowa wykorzystuje cztery sztuki 35A czworokątnych mostków, których zadaniem jest zmniejszanie wewnętrznej impedancji części zasilających oraz zwiększanie dostarczanej mocy przy wyższych poziomach dynamiki.

Specyfikacja techniczna:
- Typ / Konstrukcja 2 kanałowa końcówka mocy
- Liczba kanałów 2
- Moc wyjściowa na kanał / impedancja 200W / 8ohm
- 320W / 4ohm
- Złącza wejściowe analogowe 2 x pojedyncze RCA
- 2 x pojedyńcze XLR
- Pasmo przenoszenia 10Hz - 100KHz (+/-1dB)
- Stosunek sygnał-szum 100dB
- Zużycie energii 400W
- Wymiary (W x S x G) 43 x 20.3 x 46 cm
- Waga 35 kg / szt.

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Xindak objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.