Yamaha BD-S681 (czarny) - kredyt 10x0% + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Yamaha
  • Dostępność: Jest dostępne, zazwyczaj dostawa 1-3 dni. Potwierdź termin przy odbiorze osobistym. Ze względu na okres przedświąteczny możliwe opóźnienia w dostawach.
  • szt.
  • 1 795,00 zł 1 649,00 zł / szt.

Odtwarzacz Blu-ray Yamaha BD-S681 (czarny)

Możliwość zakupu urządzenia w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy.

Odtwarzacz Blu-ray Yamaha BD-S681

Yamaha BD-S681 to model, który łączy pełną funkcjonalność najnowocześniejszego odtwarzacza płyt Blu-ray z możliwością uzyskania najwyższej jakości dźwięku podczas odtwarzania płyt CD. Fanów kina domowego ucieszy z pewnością możliwość przeskalowania obrazów o niższej rozdzielczości do pełnego 4K, co przy ograniczonej dostępności materiałów wideo 4K już teraz pozwala wykorzystać możliwości najnowocześniejszych telewizorów. 
Urządzenie odtwarza szeroką gamę nośników, płyty Blu-ray 3D, DVD i SACD, a dzięki cyfrowemu portowi USB umożliwia również strumieniowanie multimediów m.in. z pamięci USB. Ponadto dostęp do różnorodnych materiałów audio-wideo zapisanych w smartfonie lub tablecie, i wyświetlanie ich na ekranie telewizora, ułatwia zgodność z Miracast, a funkcjonalność urządzenia zwiększa obsługa Wi-Fi i Wireless Direct – drugie z rozwiązań umożliwia bezpośrednie połączenie bezprzewodowe bez konieczności podłączania się do domowej sieci Wi-Fi. 
Model BD-S681 spełni oczekiwania nie tylko fanów kina domowego, lecz także najbardziej wymagających miłośników dźwięku stereo. Odtwarzacz wykorzystuje zaawansowany przetwornik C/A 192 kHz/32 bity i kompatybilny jest z plikami wysokiej rozdzielczości FLAC, ALAC 192 kHz/24 bity i DSD 5,6 MHz. Ponadto urządzenie może pracować w specjalnym trybie CD – po jego aktywowaniu prędkość obrotowa płyty podczas odtwarzania zostaje ograniczona, co zwiększa precyzję odczytu danych, i jednocześnie wyłącza niewykorzystywane układy, dzięki czemu dodatkowo eliminuje szumy. Kolejną korzyść przynosi układ Pure Direct, który przesyła sygnał audio najkrótszą możliwą drogą, m.in. z pominięciem obwodów korekcji dźwięku.
Wygodę użytkowania odtwarzacza zwiększa możliwość obsługi za pomocą darmowych aplikacji AV Controller i MusicCast Controller na urządzenia mobilne.

Specyfikacja techniczna:
- Skalowanie obrazu do rozdzielczości 4K umożliwia korzystanie ze źródeł wysokiej rozdzielczości
- Możliwość odtwarzania płyt Blu-ray 3D i SACD
- Wbudowana sieć Wi-Fi i Wireless Direct ułatwiają nawiązanie połączenia
- Zgodność z technologią Miracast, która umożliwia obsługę różnych multimediów ze smartfonu lub tabletu
- Przetwornik C/A 192 kHz/32 bity
- Odtwarzanie plików wysokiej rozdzielczości FLAC, ALAC 192 kHz/24 bity i DSD 5,6 MHz
- Układ Pure Direct gwarantuje wysoką jakość odtwarzanego dźwięku
- Specjalny tryb CD zwiększa precyzję odczytu danych audio
- Aplikacja zgodna z urządzeniami iPhone/iPad oraz telefonami i tabletami Android

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Yamaha objęty jest 3-letnią gwarancją (wymagana bezpłatna rejestracja), realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.