Yamaha ISX-80 - kredyt 20x0% + dostawa gratis

Dodaj recenzję:
  • Producent: Yamaha
  • Dostępność: Jest, zazwyczaj dostawa 1-3 dni. Potwierdź termin dostawy mailowo lub telefonicznie.
  • szt.
  • 1 699,00 zł 1 399,00 zł

Głośnik bezprzewodowy bluetooth Yamaha ISX-80

Możliwość zakupu urządzenia w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 lub 20 miesięcy.

Głośnik bezprzewodowy bluetooth Yamaha ISX-80

Yamaha ISX-80 to zintegrowany system audio, który uatrakcyjni wystrój każdego pomieszczenia i który wypełnia dowolną przestrzeń wysokiej jakości dźwiękiem. W smukłej obudowie kryją się najwyższej klasy komponenty, w tym dwa głośniki niskotonowe i dwa niezależne przetworniki wysokotonowe. Ten kompaktowy model obsługuje dźwięk wysokiej rozdzielczości i doskonale sprawdza się zarówno w przypadku ustawienia na półce/blacie, jak i po zawieszeniu na ścianie. Wyjątkowych charakter ISX-80 podkreśla obsługa łączności bezprzewodowej Bluetooth, AirPlay i Wi-Fi oraz kompatybilność z systemem MusicCast.
Dzięki modelowi ISX-80 w każdej chwili można cieszyć się wyjątkowymi doznaniami muzycznymi. Już samo wzornictwo urządzenia przykuwa uwagę kunsztownie zaprojektowaną ramką, luksusowo wykończoną aluminiowymi elementami. Frontowy panel systemu audio wykonany jest z metalowej siatki, pod którą projektanci ukryli zaawansowane podzespoły, w tym moduły łączności bezprzewodowej. Dzięki nim, i dzięki kompatybilności z systemem MusicCast, ISX-80 pozwala odtwarzać muzykę z urządzeń obsługujących Bluetooth lub AirPlay, m.in. smartfonu, tabletu, iUrządzeń, komputera, a także nagrania udostępnione w sieci domowej. Wszechstronność modelu zwiększa możliwość korzystania z internetowych serwisów muzycznych, m.in. Spotify, oraz wbudowany tuner FM.
Zintegrowany system audio Yamaha ISX-80 zachwyca także uniwersalnością i łatwością obsługi. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii bezprzewodowej z funkcją wyjścia Bluetooth, urządzenie pozwala przesyłać muzykę np. do słuchawek lub głośnika Bluetooth, aby móc słuchać muzyki np. w innym pomieszczeniu. Praktycznym udogodnieniem modelu jest wbudowany zegar oraz budzik z funkcją drzemki. Wszystkimi ustawieniami oraz odtwarzaniem muzyki steruje się za pomocą bezpłatnej i łatwej w użyciu aplikacji dla smartfonów i tabletów z systemem iOS lub Android.

Specyfikacja techniczna:
- Moc wzmacniacza 30 W
- WiFi
- AirPlay 
- Bluetooth 
- Wejście analogowe Tak (Mini Jack)
- Wymiary (S x W x G) mm 302 x 302 x 65
- Waga kg 3.3

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Yamaha objęty jest 3-letnią gwarancją (wymagana bezpłatna rejestracja), realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.