Yamaha RX-S601D - OUTLET. Dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Yamaha
  • Dostępność: Jest dostępne, zazwyczaj dostawa 1-3 dni. Potwierdź termin przy odbiorze osobistym.
  • szt.
  • 2 498,00 zł 2 099,00 zł

Amplituner sieciowy kina domowego Yamaha RX-S601D

Oferta OUTLET. Amplituner poekspozycyjny, cały fabryczny komplet, pełna gwarancja, stan idealny.

Amplituner sieciowy kina domowego Yamaha RX-S601D

Yamaha RX-S601D to kompaktowy, 5.1-kanałowy amplituner AV typu slim, wzbogacony o funkcje sieciowe. Urządzenie wyposażone jest w tuner DAB/DAB+, umożliwiający odbiór cyfrowych transmisji, a także moduły łączności bezprzewodowej Wi-Fi, Bluetooth i AirPlay. Te ostatnie, w połączeniu z kompatybilnością z technologią MusicCast, pozwalają zbudować w domu inteligentny system strefowy. Ogromną zaletą modelu jest także obsługa najnowszych formatów audio-wideo wysokiej rozdzielczości.
RX-S601D jest idealnym wyborem dla osób, które chciałyby zbudować wysokiej klasy kino domowe, ale nie chcą lub nie mają możliwości zainstalować pełnowymiarowego amplitunera AV. Dzięki mniejszej wysokości i głębokości obudowy model RX-S601D wymaga mniejszej ilości miejsca, a jednocześnie zapewnia taką samą funkcjonalność jak większe konstrukcje. Wewnątrz pracują zaawansowane przetworniki C/A Burr-Brown 192 kHz/24 bity, które zapewniają wysoką jakość odtwarzanego dźwięku.
RX-S601D obsługuje pliki audio wysokiej rozdzielczości, m.in. DSD 2,8 MHz/5,6 MHz, FLAC/WAV 192 kHz/24 bity i Apple Lossless 96 kHz/24 bity, umożliwiając słuchanie nagrań w studyjnej jakości. Urządzenie gwarantuje także najwyższą jakość obrazu – to zasługa obsługi przepustowości 4K Ultra HD – projektanci wyposażyli model w 6 wejść/1 wyjście HDMI z HDCP 2.2 (1 wej./1 wyj.), które pozwalają podłączać źródła obrazu 4K i przesyłać sygnał wysokiej rozdzielczości do telewizora.
W dobie łatwego dostępu do internetu oraz wszechobecnych smartfonów i tabletów na szczególną uwagę zasługują funkcje sieciowe oraz łączność bezprzewodowa. Użytkownicy RX-S601D mogą korzystać z radia internetowego, serwisów strumieniujących, np. Spotify, a także słuchać nagrań udostępnionych w domowej sieci. Za pośrednictwem Bluetooth i AirPlay mogą również przesyłać muzykę z urządzeń mobilnych z systemem Android oraz odtwarzać muzykę z iUrządzeń i komputerów z biblioteką iTunes. Dostęp do muzyki zapewnia także wbudowany tuner FM z pamięcią 40 stacji.
Yamaha RX-S601D przekonuje także jakością wykonania całej konstrukcji. Aluminiowy panel przedni podkreśla klasę urządzenia i jednocześnie zwiększa sztywność urządzenia, co przekłada się na czystsze brzmienie. Ponadto model wzbogacony został o układy Virtual Cinema Front i Extra Bass. Pierwszy z nich pozwala uzyskać dźwięk przestrzenny nawet wtedy, gdy wszystkie pięć kolumn głośnikowych systemu zostanie ustawionych z przodu. Drugi wzmacnia dźwięk basu w przypadku podłączenia niewielkich kolumn głośnikowych.

Specyfikacja techniczna:
- Ilość kanałów 5.1
- Moc wyjściowa 95 W
- Dekodery dźwięku Dolby Digital Plus, Dolby True HD, DTS HD Master Audio
- Ilość trybów DSP 17
- 3D Video
- 4K Video 
- HDMI (wej. / wyj.) 6/1
- Component Video (wej./wyj.) 
- Cyfrowe Optyczne (wej.) 1
- Cyfrowe Coaxial (wej.) 2
- Front USB (iPod; iPhone; iPad)
- Terminale głośnikowe Zakręcane
- Certyfikat DLNA 
- Radio internetowe 
- Bezprzewodowy streaming AirPlay, Wi-Fi Direct, Bluetooth
- Serwisy strumieniujące Spotify
- Sterowanie aplikacją
- WiFi 
- Odtwarzane formaty plików AAC, ALAC, FLAC, MP3, WAV, WMA, FLAC, WAV 192/24
- Bluetooth 
- Zakresy radiowe DAB, FM, Radio internetowe
- Automatyczna kalibracja (YPAO)
- Komendy makro (SCENE)
- Pobór mocy (standby) 0.1 W
- Tryb ECO 
- Wymiary (S x W x G) mm 435 x 111 x 327
- Waga kg 7.8

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Yamaha objęty jest 3-letnią gwarancją (wymagana bezpłatna rejestracja), realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.