Yamaha WXAD-10 - Raty 10x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • szt.
  • 799,00 zł / szt.

Odtwarzacz sieciowy Yamaha WXAD-10

Możliwość zakupu urządzenia w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy lub specjalna oferta!

Odtwarzacz sieciowy Yamaha WXAD-10

Yamaha MusicCast WXAD-10 to niezwykle praktyczny bezprzewodowy odtwarzacz sieciowy, który można podłączyć do dowolnego urządzenia audio. Dzięki niemu posiadany przez Ciebie sprzęt zmieni się w pełni sieciowe, nowoczesne urządzenie. Po podłączeniu WXAD-10 możesz bowiem korzystać z różnorodnych muzycznych serwisów internetowych, takich jak Tidal, Spotify i Deezer, tysięcy internetowych stacji radiowych, a także bezprzewodowo przesyłać  do swojego systemu audio muzykę wprost ze smartfona, tabletu lub komputera (poprzez Bluetooth lub AirPlay). Dzięki łączności Wi-Fi i obsłudze protokołu DLNA możliwe stanie się też odtwarzanie nagrań udostępnionych w domowej sieci (np. z serwera lub komputera).

WXAD-10 sprawi również, że Twój sprzęt audio będzie mógł współpracować z systemem multiroom Yamaha MusicCast, dzięki czemu możliwe stanie się przesyłanie muzyki między pokojami w domu! MusicCast WXAD-10 zmieni każde urządzenie w nowoczesny, sieciowy sprzęt z obsługą multiroom! 

Warto zwrócić uwagę także na możliwość odtwarzania plików wysokiej rozdzielczości - FLAC/WAV/AIFF 192 kHz/24 bity i ALAC 96 kHz/24 bity.
Urządzenie jest bardzo łatwe w instalacji. Wyposażono je w złącza RCA i wyjście 3,5 mm mini-jack stereo, dzięki czemu MusicCast WXAD-10 możesz podłączyć w zasadzie do każdego urządzenia audio, niezależnie od tego czy będzie to amplituner kina domowego, wzmacniacz stereo, soundbar, mini-wieża czy aktywne głośniki.  Niezbędne przewody dostarczane są wraz z urządzeniem. W przypadku podłączenia WXAD-10 za pomocą złącza mini-jack z gniazda AUX OUT, również głośnością sprzętu audio podłączonego do WXAD-10 będzie można sterować za pomocą aplikacji MusicCast. Urządzenie możesz połączyć z siecią bezprzewodowo lub przewodem LAN. O wygodę obsługi zadba aplikacja, dzięki której całym systemem sterujesz w łatwy i intuicyjny sposób.

Asystent Google
Funkcjonalność, która może zrewolucjonizować użytkowanie domowego sprzętu audio, jest obsługa Asystenta Google. Pozwala ona na sterowanie głosowe urządzeniami Yamaha MusicCast. Rozwiązanie to uwalnia od konieczności sięgania po smartfon lub tablet, aby móc cieszyć się swoją ulubioną muzyką – użytkownik może m.in. włączać i wyłączać odtwarzanie, regulować poziom głośności, wybierać pomieszczenie, w którym zostanie odtworzony utwór, itd. Od 16 kwietnia dostępna jest powszechnie wykorzystywana wersja anglojęzyczna, kolejne wersje językowe będą wprowadzane sukcesywnie.

Specyfikacja techniczna:
- Certyfikat DLNA
- Radio internetowe
- Bezprzewodowy streaming Wi-Fi, AirPlay, Bluetooth
- Serwisy strumieniujące Deezer, Spotify, TIDAL, vTuner
- Sterowanie aplikacją
- WiFi
- Odtwarzane formaty plików AAC, ALAC, FLAC, MP3, WAV, WMA, FLAC, WAV 192/24
- Bluetooth
- Wyjścia analogowe AUX, RCA
- Pobór mocy (standby) 0.1 W (tryb standby wyłączony, Bluetooth standby wyłączony), 1.6 W (podłączony przewodem, tryb standby włączony)
- Dołączone kable: RCA 1,5m; 3,5 mm stereo
- Wymiary (S x W x G) mm 130 x 45 x 106
- Waga kg 0.226

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Yamaha objęty jest 3-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.