Rega TT-PSU Zasilacz - kredyt 10x0% + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Rega
  • Dostępność: Przed złożeniem zamówienia potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo, produkt prawdopodobnie na magazynie zewnętrznym.
  • szt.
  • 1 199,00 zł / szt.

Zasilacz Rega TT-PSU

Możliwość zakupu urządzenia w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy.

Zasilacz Rega TT-PSU

Naszym zdaniem...
Nowe TT-PSU to już nie tylko niezależny zasilacz zewnętrzny, ale prawie cała elektrownia, która zapewni twojemu gramofonowi idealne zasilanie, co jak wiadomo, w przypadku gramofonów ma szczególne znacznie. Wykorzystanie TT-PSU zauważalnie wznosi jakość dźwięku na jeszcze wyższy poziom. Naszym zdaniem, bezwzględnie konieczny dodatek.

Kompaktowy, zewnętrzny zasilacz TT-PSU posiada wbudowany generator sinusoidalny o niskich zniekształceniach sterowany rezonatorem kwarcowym o wysokiej stabilności. Wraz z wydajnym wzmacniaczem zasilanym zasilaczem stabilizowanym prądu stałego, generuje 24V, symetryczny sygnał prądu przemiennego o zniekształceniach poniżej 0.05%, zupełnie niezależny od zmian napięcia i warunków panujących w sieci energetycznej. Podawany on jest do udoskonalonego obwodu antywibracyjnego wbudowanego w postaci obwodu drukowanego w silniku napędowym.
Aby zmniejszyć negatywny wpływ transformatora zasilającego, został on umieszczony w dodatkowym zasilaczu zewnętrznym.
Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość zmiany prędkości obrotowej talerza bezpośrednio poprzez przycisk na zewnętrznym zasilaczu.
Zasilacz przeznaczony jest do wszystkich modeli gramofonów Rega wyposażonych w silnik 24V. Gramofony, które nie posiadają 24V silnika można zmodernizować poprzez zestaw do upgrade’u z silnikiem 24V.

Specyfikacja techniczna:
- Wbudowany generator sinusoidalny sterowany rezonatorem kwarcowym
- 24V symetryczny sygnał sinusoidalny o zniekształceniach poniżej 0.05%
- Współpraca z modelami RP3, RP6, P5, P7
- Współpraca z modelem RP1 oraz wcześniejszymi modelami gramofonów Rega po zastosowaniu zestawu upgrade z silnikiem 24V

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Rega objęty jest 1-roczną gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.