Elac Debut 2.0 A4.2 Dolby Atmos (czarny) - Raty 50x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Elac
  • Dostępność: Przed złożeniem zamówienia potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo, produkt prawdopodobnie na magazynie zewnętrznym.
  • szt.
  • 699,00 zł / szt.

Kolumna efektowa Elac Debut 2.0 A4.2 Dolby Atmos (czarny)
Cena dotyczy 1 szt. kolumn.

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20, 30 i 50 miesięcy lub specjalna oferta!

Kolumna efektowa Elac Debut 2.0 A4.2 Dolby Atmos

Dolby Atmos teoretycznie pozwala na przesyłanie nieograniczonej liczby ścieżek audio. System generuje dla każdego głośnika unikalną ścieżkę dźwiękową, co umożliwia zastosowanie wielu kanałów wertykalnych dla dokładnego pozycjonowania wybranych dźwięków, takich jak przelot helikoptera czy deszcz. Aby móc doświadczyć tych niewiarygodnych wrażeń w domowych pieleszach, wystarczy ustawić głośniki Debut A4.2 na szczycie podstawkowych lub wolnostojących kolumn głośnikowych i rozpocząć projekcję filmową.

Niewielki głośnik zawiera w sobie bardzo zaawansowane rozwiązania konstrukcyjne. Jako jedyny w serii Debut został wyposażony w opracowany przez Andrew Jonesa dwudrożny przetwornik koncentryczny. Jego konstrukcja zapewnia szersze pasmo przenoszenia i lepszą kontrolę kierunkowości, w porównaniu z konwencjonalnymi głośnikami szerokopasmowymi.

Za emisję wysokich tonów odpowiada 12,5-milimetrowa jednostka z polimerową kopułką, zdolna wygenerować dźwięki o częstotliwości do 20 000 Hz. Odtwarzaniem niższych rejestrów zajmuje się 102-milimetrowy przetwornik z aramidową membraną. Doskonały stosunek sztywności do wagi zapewnia lepsze parametry dźwięku od membran wykonanych z polipropylenu lub papieru. Gładkie przejście między przetwornikami zapewnia specjalnie opracowana, wysokiej klasy zwrotnica. Obudowę wykonano z płyty MDF.

Specyfikacja techniczna:
- 2-drożna konstrukcja bass-reflex,
- wewnętrznie usztywniona obudowa z płyty MDF
- Obudowa Zamknięta
- Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy 4-inch woven aramid-fiber cone with oversized magnet
- Przetwornik wysokotonowy 5-inch polymer dome
- Pasmo przenoszenia 180Hz – 20 000Hz
- Skuteczność 85 dB @ 2.83 v/1m
- Impedancja 6 Ω
- Częstotliwość podziału 2,000 Hz
- Wymiary (S x W x G) mm 180 x 125 x 234
- Waga kg 2.4

Warunki gwarancji:
Kolumny marki Elac objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.