O firmie

Salon Audio Video Q21 funkcjonuje nieprzerwanie od 2000 roku. Przez ten czas pomogliśmy wielu klientom, zarówno tym rozpoczynającym przygodę z audiofilskim sprzętem, jak i tym zdecydowanie zaawansowanym, w zgłębieniu wiedzy i przechodzeniu na co raz to wyższe poziomy audiofilskiego sprzętu. Dlatego niezależnie od Twojej obecnej sytuacji, na pewno sprostamy nawet najtrudniejszemu zadaniu. 

 

Salon Q21 mieści się w Pabianicach, w centrum Polski, dzięki czemu bliskość tras szybkiego ruchu i autostrad pozwala na dojazd z dowolnego miejsca Polski, w optymalnym czasie.

 

 

Poznaj nasz salon stacjonarny i zobacz jak pracujemy. Zapraszamy Cię bardzo serdecznie na nasze video, przybliżające fascynującą i pełną pasji pracę w Salonie Q21.  

 

 

 

 

 

 

 

Łączna powierzchnia salonu, to prawie 400m2, a prywatny parking przeznaczony wyłącznie dla Klientów zwiększa komfort kupujących.

W obiekcie znajdują się dwie sale odsłuchowe, przygotowane zarówno pod kątem odsłuchów stereofonicznych, analogowych jak i kina domowego.

 

 

 

Kącik słuchawkowy pozwala na przenikliwe doznania muzyczne, a mnogość asortymentu, na dokonanie najlepszego wyboru zakupowego.

 Znaczną część oferty posiadamy w salonie, dlatego odsłuch kilku modeli z różnych zakresów cenowych nie stanowi żadnego problemu. Nasi specjaliści, pasjonaci słuchawek, jak również PC-audio udzielą wyczerpujących informacji, dotyczących najnowszych modeli wzmacniaczy przenośnych, słuchawek oraz wszelkiego rodzaju DAC'ów.

 

 

 

 

Duży magazyn jest w stanie pomieścić większość naszych propozycji, dzięki czemu po odsłuchu można dokonać zakupu bez oczekiwania na zamówiony towar.

 

 

 

 

 

Szeroka gama dostępnych urządzeń sprawia, że każdy miłośnik wysokiej jakości muzyki, znajdzie produkt, który spełni jego oczekiwania. Fachowa obsługa gwarantuje zadowolenie z zakupów. W naszym salonie, można spotkać się z pasjonatami muzyki oraz wysokiej jakości sprzętu. Nasi doradcy, to doświadczeni eksperci, jak również zagorzali fani dźwięku i nowinek technicznych. Różnorodne opinie dotyczące konkretnych urządzeń pozwolą na wskazanie zarówno ich zalet, jak i wad oraz konstruktywną fachową poradę. Mnogość niszowych marek wybranych po długich i wnikliwych odsłuchach gwarantuje, że każdy znajdzie coś dla siebie. Specjaliści z każdej dziedziny, nie tylko doradzą, ale również zamontują wkładki w gramofonie czy też pomogą w konfiguracji sprzętu.

 

 

 

 

 

 

 

Sale odsłuchowe

Salon Q21 dysponuje dwiema salami odsłuchowymi. Duża zapewni Państwu możliwość zdecydowanie bardziej wymagających i dłuższych testów, w szczególności mocniejszych systemów, oraz Hi-END. Została ona zaadaptowana akustycznie oraz wyposażona we wszystko, co niezbędne, aby poczuć domową atmosferę. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zapewnić maksimum wygody i najlepsze wrażenie muzyczne.

 

Mała sala zapewni Państwu możliwość komfortowych i pełnych odsłuchów, zarówno stereofonicznych, jak i zestawów kina domowego. Jej konfiguracja stwarza kameralne warunki, co ułatwia przetestowanie i wybór sprzętu do mniejszych pomieszczeń. W tej sali prezentowane są również soudbary, systemy multiroom oraz instalacyjne.

 

 


Odsłuchy w domu

Salon Q21, jako jeden z nielicznych umożliwia przetestowanie systemu we własnym domu. W przypadku chęci skorzystania z tej oferty zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. 

 

Kontakt z doradcami:
42 213 01 66

Realizacja zamówień:
661 735 000

Raty / płatności:
603 465 365

CALL BACK:
oddzwonimy do Ciebie!

 

Salon czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18 oraz w soboty 10-14.

 

 

 


 

 

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera 

i śledź nasze kanały na platformach social media