LimeEars X - Raty 10x0% - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: LimeEars
  • Dostępność: Jest dostępne, zazwyczaj dostawa 1-3 dni. Potwierdź termin odbioru osobistego.
  • szt.
  • 3 900,00 zł / szt.

Słuchawki dokanałowe LimeEars X

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy.

Słuchawki dokanałowe LimeEars X

Naszym celem było uzyskanie mocnego dźwięku przy zachowaniu doskonałej przejrzystości i precyzji.

Filozofia
Wentylowany podwójny przetwornik niskotonowy zapewnia soczysty i mocny bas, któremu towarzyszą niezwykle chrupiące tony wysokie wytwarzane przez przetwornik HF, z bujnymi, charakterystycznymi średnimi umieszczonymi pomiędzy nimi. Po ustawieniu przełącznika dźwięk staje się nieco ciepły i ma kształt litery V. Po naciśnięciu przełącznika model X zmienia się w słuchawki o średnim i wysokim ustawieniu ostrości, które dzięki wentylowanej konstrukcji utrzymują uderzenie i czystość w skrajnych końcach pasma.

Scena
Szeroka, głęboka, naturalna.

Przełącznik
Przełącznik kontroluje tony niskie (poniżej 1000 Hz). Możesz go również użyć do wprowadzania zmian w zależności od:
- poziom odsłuchu - aby skorzystać z prawa Fletchera-Munsona (w przypadku niższych poziomów odsłuchu bas można zwiększyć, aby był lepiej słyszalny)
- poziom i jakość basu w nagraniu (jeśli bas jest dobrze nagrany, może zwiększyć swoją siłę. Z drugiej strony, jeśli materiał nie jest odpowiednio wymieszany, a niskie stają się huczące i wymykają się spod kontroli, można je przyciąć)
- poziomy hałasu zewnętrznego (jeśli używasz monitorów w hałaśliwym otoczeniu: samolot, metro itp., gdzie niski poziom hałasu maskuje niskie wartości, możesz je zmienić).

Indywidualne
Słuchawki mogą być wykonane na indywidualne zamówienie z dopasowaniem do ucha klienta, po dostarczeniu wycisku. W przypadku zakupu słuchawek standardowych, do kompletu otrzymujemy kilkanaście różnych typów i rozmiarów końcówek silikonowych i piankowych pasującymi do każdego ucha. Istnieje możliwość wykonania obudów według własnego pomysłu, w tym z grawerem, zatopionymi drobiazgami. Przy indywidualnym projekcie prosimy o kontakt w sprawie szczegółów i wyceny.

Fakty:
- Cztero-drożna, zrównoważona konstukcja
- Przełączalne cechy niskich częstotliwości 
- Wykorzystanie technologii VariBore

Warunki gwarancji:
Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.