Cambridge Audio Alva TT V2 - Raty 20x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Cambridge Audio
 • Dostępność: Produkt wyłączony ze sprzedaży on-line. Zapytaj o szczegóły mailowo lub telefonicznie.

 • Historia ceny
 • szt.
 • 9 290,00 zł 7 990,00 zł / szt.

Gramofon z napędem bezpośrednim, z Bluetooth aptX HD Cambridge Audio Alva TT V2

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 miesięcy lub specjalna oferta!

Gramofon z napędem bezpośrednim, z Bluetooth aptX HD Cambridge Audio Alva TT V2

Główne Cechy:

 • Bluetooth aptX HD - przełączane bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe w wysokiej rozdzielczości. Umieść gramofon na płaskiej powierzchni, która Ci odpowiada.
 • Wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy – przełączany przedwzmacniacz gramofonowy, bezpośrednie połączenie ze wzmacniaczem – spraw, aby konfiguracja była prosta.
 • Napęd bezpośredni (Direct Drive) – Stała prędkość napędu z perfekcyjną reprodukcją dźwięku.
 • Preinstalowana wkładka MC - detale muzyczne, niestandardowy projekt. Łatwe ustawienie.
 • Nowe ramię gramofonowe ze zdejmowaną główką – lekkie i mocne. Bezbłędnie śledzi Twoje nagrania.

Wystarczy dodać winyl
Spędziłeś lata, zbierając idealną kolekcję płyt, szukając ukrytych perełek w sklepach muzycznych i w Internecie – ponieważ kochasz muzykę. Nasza wspólna miłość oznacza, że ​​nie poprzestaliśmy na Alva TT.

Kontynuowaliśmy tworzenie Alva TT V2; z systemem napędu bezpośredniego, wkładką MC na zamówienie, całkowicie nowym ramieniem i technologią Hi-Res Bluetooth, ze zintegrowanym przedwzmacniaczem gramofonowym – oba te elementy można teraz przełączać.

Wierzymy, że Twoje nagrania zasługują na to, by brzmiały tak fantastycznie, jak wyglądają.

Z fabrycznie zamontowaną wkładką – dzięki czemu będziesz odtwarzać płyty w ciągu kilku minut – Alva TT V2 z napędem paskowym oferuje również przełączane przesyłanie strumieniowe Hi-Res Bluetooth i zintegrowany przedwzmacniacz gramofonowy.

Król wygody
Alva TT V2 to propozycja dla osób, które chcą słuchać płyt w wyjątkowej jakości – bez konieczności dobierania lub montowania dodatkowych komponentów. Alva TT V2 zapewnia prostotę dzięki preinstalowanej, idealnie dopasowanej wkładce. Alva TT V2 łączy się również z prawie każdym systemem audio, ponieważ ma przełączany zintegrowany przedwzmacniacz gramofonowy. Działa bezprzewodowo z systemami głośnikowymi Bluetooth.

Bluetooth o wysokiej rozdzielczości
Wbudowany moduł Bluetooth aptX HD uwalnia Alvę od reszty systemu Hi-Fi. Dzięki swobodzie umieszczenia gramofonu na dowolnej płaskiej powierzchni, Twoje nagrania zajmują centralne miejsce. Muzykę można przesyłać strumieniowo do dowolnego kompatybilnego zestawu Bluetooth, w tym słuchawek, w jakości Hi-Res do 24 bitów/48 kHz. Możesz też go dezaktywować i po prostu użyć przewodów gramofonowych – Twój wybór.

Zintegrowany przedwzmacniacz gramofonowy
Alva TT V2 ma zintegrowany przedwzmacniacz gramofonowy, wywodzący się z wielokrotnie nagradzanego Alva Duo – aby ujawnić niesamowite szczegóły z twoich płyt. Oznacza to, że możesz podłączyć Alva TT V2 do dowolnego wzmacniacza lub kompatybilnego systemu kolumn. Możesz także dezaktywować przedwzmacniacz gramofonowy.

Zainstalowana wkładka MC
Wykonana na zamówienie wkładka Alva TT V2 jest już zamontowana – więc nie ma skomplikowanej konfiguracji, a jej dźwięk jest idealnie dopasowany do innych komponentów gramofonu. Zaprojektowaliśmy wysokowydajną wkładkę z ruchomą cewką (MC). Redukuje niepożądany rezonans i wibracje, zapewnia wysoki poziom wzmocnienia i wyjątkową szczegółowość podczas odtwarzania.

Napęd bezpośredni
Alva TT V2 ma silnik Direct Drive o średnim momencie obrotowym, podobnie jak jego poprzednik TT. 8-biegunowy, 3-fazowy, bezszczotkowy silnik prądu stałego jest sterowany kwarcowo, aby zapewnić dokładną prędkość obrotową. Dzięki precyzyjnej kontroli i cichej pracy Alva TT V2 osiąga zaledwie 0,06% wow i flutter.

Uspokajająco solidny talerz
Uzupełniając silnik z napędem bezpośrednim, talerz Alva TT V2 sprawia wrażenie dokładnie wypolerowanego kamienia. Wykonany jest z polioksymetylenu, półkrystalicznego tworzywa termoplastycznego używanego w zastosowaniach inżynierii precyzyjnej, gdzie wymagana jest wysoka sztywność i stabilność wymiarowa. Waga talerza w połączeniu z  silnikiem z napędem bezpośrednim o średnim momencie obrotowym zapewnia doskonałą stabilność prędkości podczas odtwarzania płyt.

Całkowicie nowe ramię
Po wielu godzinach testów inżynierowie wybrali nowe ramię o wysokiej masie i niskim rezonansie dla Alva TT V2 i Alva ST. Minimalizując częstotliwości rezonansowe i w połączeniu z wkładką, pomaga wydobyć maksimum szczegółów z Twoich płyt. Odłączana główka, z odlewanego ciśnieniowo aluminium ułatwia wymianę wkładów – a następnie dostrojona z większą precyzją dzięki nowemu pokrętłu zapobiegającemu poślizgowi.

Kurz nigdy nie śpi
Utrzymuj idealnie wyważone ramię i aluminiowy talerz swojego nowego gramofonu Alva w nienaruszonym stanie,  dzięki odchylanej osłonie przeciwpyłowej. Można ją łatwo podnosić, opuszczać, zdejmować i ponownie mocować - wybór należy do Ciebie.

Specyfikacja Techniczna:

 • Rodzaj: Napęd bezpośredni
 • Prędkości gramofonu: 33.3, 45 obr/min
 • Talerz gramofonu: POM (polioksymetylen)
 • Waga talerza: 2.2kg
 • Wyjścia: RCA Phono/Liniowe (przełączane)
 • Bluetooth: SBC/aptX/aptX HD
 • Wymiary (szer. x wys. x gł.):  435 x 139 x 368 mm
 • Waga: 10.9kg
 • Rodzaj wkładki: MC
 • Wspornik wkładki: Aluminium
 • Poziom wyjściowy wkładki: 2mV @1kHz

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Cambridge Audio objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.