Serwis i Wsparcie Techniczne

 

Jeżeli zakupiłeś u nas sprzęt audio — oferujemy wsparcie posprzedażowe w rozwiązywaniu problemów technicznych.

 

Z przyjemnością informujemy, że jako pierwsi w Polsce wprowadzamy darmowe i kompleksowe wsparcie w rozwiązywaniu problemów technicznych dla naszych dotychczasowych klientów. W Salonie Q21 nie tylko oferujemy najwyższej jakości sprzęt audio, ale także dbamy o to, aby nasi klienci mogli cieszyć się nim bez żadnych problemów.

Specjalnie dla Was, wprowadzamy dedykowaną infolinię posprzedażową. Michał Sommerfeld, którego znacie z filmów na naszym kanale YouTube Q21 z chęcią Wam pomoże. Jeżeli masz wątpliwości np. dotyczące prawidłowego podłączenia czy skonfigurowania zakupionego sprzętu, zachęcamy do kontaktu z Michałem.

 

W przypadku wystąpienia problemów lub wątpliwości zadzwoń, lub napisz wiadomość e-mail i skorzystaj z profesjonalnej, darmowej pomocy dostępnej dla klientów Salonu Q21:

Nr telefonu: +48 789 142 273
Adres e-mail: michal.sommerfeld@q21.pl
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 18:00

 

 

  Umożliwiamy również kontakt z Michałem poprzez WhatsApp, co pozwoli Wam m.in na przesłanie zdjęcia sprzętu lub wybrania opcji videorozmowy, dzięki czemu diagnoza problemu będzie szybsza i dokładniejsza.

 

Dlaczego warto skorzystać z naszej nowej usługi wsparcia technicznego?

  • Profesjonalizm i doświadczenie - Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w branży audio, zarówno Michał, jak i wszyscy nasi doradcy są do Twojej dyspozycji.

    UWAGA! - Jeżeli jesteś jeszcze na etapie wyboru i zakupu sprzętu, zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami handlowymi:

    Nr telefonu: +48 42 213 01 66    Adres e-mail: q21@q21.pl
  • Szybka i skuteczna pomoc - Rozumiemy, jak ważny jest dla Ciebie Twój sprzęt audio, dlatego staramy się rozwiązywać wszelkie problemy, jak najszybciej.
  • Indywidualne podejście - Każdy klient jest dla nas wyjątkowy, dlatego oferujemy spersonalizowaną pomoc dostosowaną do Twoich potrzeb oraz doradztwo naszego zespołu w procesie rozbudowy systemu o kolejne elementy. 

 

  Chcesz oddać swój sprzęt na serwis, dostarczając go osobiście lub przesyłając do nas? Wypełnij zlecenie serwisowe, dzięki czemu cała procedura będzie szybsza:

Formularz.doc - kliknij tutaj

Formularz.pdf - kliknij tutaj

___

Dziękujemy za zaufanie. W Q21 zawsze stawiamy na jakość i zadowolenie naszych klientów. Możesz mieć pewność, że Twój sprzęt audio będzie działał bez zarzutu, a Ty będziesz mógł cieszyć się najlepszym dźwiękiem.

Pozdrawiamy Zespół Salonu Q21