iFi Audio ZEN CAN Signature MZ99 - Raty 10x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: iFi Audio
  • Dostępność: Jest dostępny, dostawa 1-3 dni robocze.

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 1 424,05 zł brutto
  • szt.
  • 1 499,00 zł / szt.

Wzmacniacz słuchawkowy iFi Audio ZEN CAN Signature MZ99

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy lub specjalna oferta!

Wzmacniacz słuchawkowy iFi Audio ZEN CAN Signature MZ99

Stworzone dla Meze
ZEN CAN Signature MZ99 z dostosowanym systemem ActivEQ jest precyzyjnie dostrojony do wydobycia ostatniej kropli dźwięku ze słuchawek Meze 99.

Dokładnie dostrojony.
Oryginalny ZEN CAN, w pełni analogowy wzmacniacz słuchawkowy, był w stanie napędzać wysokie obciążenia słuchawkowe dzięki zbalansowanej konstrukcji obwodu, zaskakująco niskim poziomom zniekształceń i wyjątkowej sonice. ZEN CAN Signature 6XX i ZEN CAN Signature HFM pchnęły ten projekt jeszcze dalej. 

Była jednak jeszcze jedna firma, którą uznaliśmy za zasłużoną na na stworzenie dedykowanego wzmacniacza – Meze. Uwielbiamy te słuchawki i wiemy, że dobrze współpracują z naszym sprzętem, ale chcieliśmy po prostu zwiększyć ich wydajność tak daleko, jak to tylko możliwe. Teraz precyzyjnie dostroiliśmy nowego ZEN CAN Signature do współpracy ze słuchawkami Meze – ZEN CAN Signature MZ99.

To niestandardowe ustawienie ActivEQ jest fachowo dostrojone na całej krzywej pasma przenoszenia, aby wydobyć to, co najlepsze w tych już niezwykłych słuchawkach.

iFi's ActiveEQ
Nasza funkcja ActivEQ łączy aktywne i pasywne komponenty, aby stworzyć specyficzną krzywą korektora, pasującą do konkretnej pary słuchawek. Odbywa się to w domenie analogowej bez dodawania dodatkowego szumu czy zniekształceń.

Wydajność Meze 99 Classics i ZEN CAN Signature MZ99 jest po prostu wspaniała.

Jeden korektor. Wiele modeli.
Naciśnięcie przycisku MZ99 na ZEN CAN Signature MZ99 kalibruje sygnał, aby uzupełnić charakterystykę odpowiedzi słuchawek w całym zakresie częstotliwości. To następnie dostraja jego wydajność do pracy ze słuchawkami Meze 99.

ZEN CAN Signature MZ99 nie ogranicza się tylko do współpracy z Meze 99 Classics. Obsługuje także Meze 99 Neo i Meze 99 by Drop.

Podobnie jak w przypadku naszych poprzednich modeli ZEN CAN Signature, tę funkcję można włączyć lub wyłączyć.

Gain, set, mecz.
ZEN CAN Signature MZ99 ma cztery ustawienia gainu, w sześciu krokach dB – 0dB, 6dB, 12dB i 18db. Nazwaliśmy to PowerMatch .

Umożliwia to precyzyjne dopasowanie wzmacniacza do podłączonych słuchawek. Unity Gain (0dB) jest przydatne, aby zapewnić niski poziom szumów w przypadku czułych monitorów dousznych, podczas gdy wyższe ustawienia wzmocnienia pozwalają w pełni wykorzystać mocniejsze obciążenia słuchawek, zapewniając doskonały dynamiczny headroom.

XSspace
Ten analogowy tryb przetwarzania kompensuje efekt „lokalizacji w głowie”, który może wystąpić podczas korzystania ze słuchawek do słuchania muzyki zmiksowanej przy użyciu pary kolumn.

Poszerza scenę dźwiękową słuchawek aby zapewnić bardziej przestrzenne i przypominające kolumny wrażenia.

Nic nie przebije zbalansowanego
ZEN CAN Signature MZ99 ma zbalansowane obwody i symetryczną konstrukcję dual-mono - topologię zazwyczaj zarezerwowaną dla wzmacniaczy słuchawkowych high-end.

Kluczowe komponenty zostały zmodernizowane w celu zwiększenia wydajności w ZEN CAN Signature MZ99, w tym wykorzystanie kondensatorów Panasonic OS-CON i Elna Silmic II.

Siła natury
Wzmacniacz zapewnia doskonałe możliwości wysterowania, dostarczając 1600 mW (7,2 V) przy 32 Ohm z wyjścia single-ended, z 15 V+ dostępnym dla obciążeń 600 Ohm lub więcej przez wyjście zbalansowane.

ZEN CAN Signature MZ99 kontynuuje reputację swoich poprzedników i zapewnia ultra-niskie zniekształcenia, bogatego brzmienia. Oferuje dynamikę i zdolność do wysterowania z łatwością wszelkiego rodzaju słuchawek. To siła natury.

Pozostań podłączony
ZEN CAN Signature MZ99 oferuje wejścia stereo RCA i 3.5mm single-ended, plus zbalansowane 4.4mm wejście Pentaconn. Istnieje również wyjście zbalansowane 4,4 mm, dzięki czemu można podłączyć do wzmacniaczy mocy wyposażonych w zbalansowane wejście.

Posiada parę wyjść słuchawkowych – wyjście 6,3 mm dla słuchawek ze standardowym złączem single-ended (kompatybilne ze wszystkimi słuchawkami) oraz zbalansowane wyjście Pentaconn 4,4 mm dla słuchawek oferujących połączenie symetryczne.

Coraz większa liczba wysokiej jakości słuchawek "z pałąkiem" i dousznych jest wyposażona lub daje możliwość odłączenia kabla i upragadu do złącza Pentaconn 4,4 mm.


Specyfikacja Techniczna:

Napięcie wejściowe   5V/2,5A
Maksymalna wydajność Zbalansowany


Single-Ended
>15,1 V/385 mW (przy 600 Ohm)
> 11,0 V/1890 mW (przy 64 Ohm)
> 6,2 V/1200 mW (przy 32 Ohm)
> 7,6 V/98 mW (przy 600 Ohm) > 7,4 V
/870 mW ( @ 64 Ohm)
> 7,2 V/1600 mW (@ 32 Ohm)
THD&N   <0,006% (@ 360 mW/2,4 V 16 Ohm)
<0,005% (@ 100 mW/1,27 V 16 Ohm)
SNR Zbalansowany
Single-Ended
> 121 dBA (przy 15,2 V)
> 120 dBA (przy 7,6 V)
Maksymalna wydajność Zbalansowany
RCA
3,5 mm
7.4V RMS
3,8V RMS
1.92V RMS
Gain   0dB, ​​6dB, 12dB i 18dB
Pasmo przenoszenia   10Hz - 200kHz (-3dB)
Pobór energii   Brak sygnału ~5W
Maksymalny sygnał ~12W
Wymiary   158 x 117 x 35 mm
Waga   550 g

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki iFi Audio objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.