Mytek Empire Streamer DAC - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Mytek
  • Dostępność: Produkt wyłączony ze sprzedaży on-line. Zapytaj o szczegóły mailowo lub telefonicznie.

  • Historia ceny
  • szt.
  • 114 495,00 zł / szt.

Streamer-Przetwornik DAC z przedwzmacniaczem jako kompletny system Roon Mytek Empire Streamer DAC

Możliwość zakupu urządzenia w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 i 30 miesięcy lub specjalna oferta!

Streamer-Przetwornik DAC z przedwzmacniaczem jako kompletny system Roon Mytek Empire Streamer DAC

Zaprojektowany na Brooklynie przez zespół R&D Mytek kierowany przez Michała Jurewicza, głównego inżyniera projektu Mytek - Empire Streamer DAC to cud inżynierii: zamontowane na niestandardowej, frezowanej aluminiowej obudowie, wszystkie komponenty są najwyższej jakości i są łatwo dostępne. Nie ma „ruchomych części”, wentylatorów, wirujących napędów. Procesor jest chłodzony przez niestandardowe aluminiowe ciepłowody przymocowane do pięknie zaprojektowanej pokrywy obudowy, wyfrezowane z jednego aluminiowego bloku. Przetwornik cyfrowo-analogowy zapewnia najwyższą wydajność, rzucając wyzwanie najdroższym obecnie przetwornikom cyfrowo-analogowym. Komputery są galwanicznie izolowane od płytki analogowej DAC, a szum komputerowy/EMI jest eliminowany przez „klatkę Faradaya”. Płyty procesora I7 można łatwo wymienić w przyszłych szybszych modelach.

Empire Streamer DAC to najlepszy przetwornik DAC, jaki kiedykolwiek zbudował Mytek. Empire korzysta z dwóch 8-kanałowych chipsetów ES9038PRO, po jednym na kanał w w pełni zbalansowanej konfiguracji dual mono. ES9038PRO to chipset DAC o najwyższej na świecie wydajności z zakresem dynamiki 140dB w zrównoważonym trybie mono. Żaden inny DAC na rynku, w tym DAC oparty na układach FPGA, nie osiąga 140dB zakresu dynamiki, co Empire DAC. Ta niezwykła rozdzielczość w połączeniu z ultraprzezroczystą, zbalansowaną sceną analogową, oryginalnie zaprojektowaną dla inżynierów masteringu, ujawnia wszystko w nagraniu z niezrównaną wiernością. Empire DAC z łatwością rzuca wyzwanie wszystkim czołowym konkurentom DAC w przedziale cenowym XX tysięcy dolarów na dzisiejszym rynku.

Empire Streamer DAC to kompletny system Roon zapakowany w jedną, pięknie zaprojektowaną jednostkę, w której wszystkie funkcje są zoptymalizowane. Po prostu go włącz, połącz się z siecią Wi-Fi lub przewodową, zaloguj się do wybranej usługi parowania w wysokiej rozdzielczości i ciesz się muzyką. Konfiguracja sieci została już starannie zoptymalizowana pod kątem najlepszego dźwięku i wrażeń: procesory I7 o wyjątkowo niskim poziomie szumów nie mają ruchomych części i są zasilane przez czyste, przewymiarowane liniowe zasilacze. Płytka DAC jest w 100% izolowana w „klatce Faradaya” z własnym liniowym zasilaczem dual mono i galwanicznym izolatorem USB do 32bit/768k i odtwarzania DSD512 przy jak najmniejszych zakłóceniach. Żaden rozproszony system składający się z wielu urządzeń nie może dorównać zoptymalizowanej architekturze Empire.

Warunki gwarancji:
Produkty marki Mytek objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.