NAD C588 - kredyt 10x0% + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Nad
  • Dostępność: Przed złożeniem zamówienia potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo, produkt prawdopodobnie na magazynie zewnętrznym.
  • szt.
  • 3 799,00 zł / szt.

Gramofon NAD C588

Możliwość zakupu urządzenia w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy.

Gramofon NAD C588

NAD odświeżył C588, gramofon wprowadzony na rynek w 2017 r. Urządzenie wyposażone jest w paskowy system przeniesienia napędu z elektroniczną kontrolą prędkości oraz izolowanym zasilaniem. Ramię wykonano z włókna węglowego o długości 9 cali, oferuje pionowy kąt śledzenia i regulację azymutu.

Urządzenie wyposażone jest w sprawdzony i ceniony napęd paskowy, który w połączeniu z elektroniczną regulacją prędkości i silnikiem prądu zmiennego z odizolowanym zasilaniem gwarantuje wysoką precyzję odtwarzania. W uzyskaniu perfekcyjnego dźwięku pomaga zaawansowana wkładka Ortofon 2M Red, mocowana do ramienia z włókna węglowego.

Do uzyskania wysokiej jakości brzmienia wydatnie przykłada się specjalny, precyzyjnie kontrolowany silnik synchroniczny, który gwarantuje płynność i dokładność odtwarzania nagrań. Aby zapewnić stabilność napięcia prąd przemienny najpierw przekształcany jest w czysty prąd stały, następnie elektronicznie generowany jest precyzyjny częstotliwościowo prąd przemienny kontrolujący silnik synchroniczny. Specjalnie opracowany pasek napędzający talerz odfiltrowuje wszelkie niepożądane wibracje, a wszystkie obracające się części wykonane zostały ze stopu aluminium przy zachowaniu bardzo wąskiej tolerancji, aby wyeliminować mimośrodowość lub drgania układu napędowego.

Zastosowany w gramofonie napęd paskowy skutecznie zapobiega drganiom podczas odtwarzania płyt, gwarantując przy tym cichą pracę urządzenia. Zastosowany silnik może pracować z dwoma prędkościami (33 1/3 lub 45 obr./min.) i napędza szklany talerz, dodatkowo wytłumiony podkładką filcową. Silnik i talerz osadzone są na podstawie wykonanej z MDF-u, do której mocowana jest także osłona przeciwpyłowa o niskim rezonansie. Sama podstawa opiera się na nóżkach tłumiących drgania, aby ograniczyć do minimum wpływ wibracji generowanych m.in. przez pracujące kolumny głośnikowe.

Wysokiej jakości wkładka gramofonowa Ortofon 2M Red (MM) gwarantuje najwyższą czystość i naturalność dźwięku. Wkładka mocowana jest do 9-calowego ramienia z włókna węglowego umożliwiającego regulowanie pionowego kąta śledzenia i azymutu. Przyjęta długość ramienia ma na celu optymalizację przesięgu (overhang) i zmniejszenie błędu kąta śledzenia. Perfekcyjne wyrównanie igły ułatwia regulacja azymutu i pionowego kąta śledzenia, a także wskaźnik ustawienia igły, co jest rzadkością w tej klasie cenowej.

Specyfikacja techniczna:
- Typ ramienia: proste
- Typ wkładki MM
- Stosunek sygnał/szum - 70 dB
- Odczyt płyty Manualny
- Pasmo przenoszenia 20-22.000Hz
- Poziom wyjścia 5.5mV
- Prędkość obrotowa 33, 45
- Przeniesienie napędu Pasek
- Pokrywa w komplecie 
- Pobór mocy (max) 5W
- Pobór mocy (standby) 0,3W
- Wymiary (S x W x G) mm 435 x 340 x 125
- Waga kg 9,2

Warunki gwarancji:
Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.