Tara Labs RSC Air Reference AC - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Tara Labs
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

  • Historia ceny
  • szt.
  • 4 290,00 zł / szt.

Kabel zasilający Tara Labs RSC Air Reference AC

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 i 30 miesięcy lub specjalna oferta!

Kabel zasilający Tara Labs RSC Air Reference AC

Przewodnik RSC
Dlaczego prostokątny? Przewodniki RSC (rectangular solid core) stały się ostateczną technologią w świecie highendowych kabli audio. Prostokątny kształt zapewnia znaczącą przewagę nad przewodnikami okrągłymi. Posiadają konieczną masę by zapewnić solifdny bas, a do tego są wystarczająco cienkie by zapewnić spójne przetwarzanie częstotliwości średnich I wysokich. Dostrojone do częstotliwości przewodniki RSC są odporne na zjawiska ubytku wysokich częstotliwości, które nękają tradycyjne kable z okrągłymi przewodnikami. Aby lepiej zrozumieć zasadę działania technologii RSC należy zapoznać się z ze zjawiskiem naskórkowości. Z doświadczeń wynika, że w okrągłym przewodniku wysokie częstotliwości będą poruszać się po zewnętrznej warstwie przewodnika, podczas gdy niskie częstotliwości będą koncentrować się bliżej środka. Im większa średnica przewodnika, tym bardziej zauważalne będą efekty zjawiska, co zaowocuje zauważalnym spadkiem na wysokich częstotliwościach w przypadku przewodników o dużych średnicach.
Dzięki prostokątnemu przekrojowi przewodnik RSC nie posiada ściśle określonego środka jak w przypadku przewodników okrągłych. Wobec tego przewodnikach RSC zjawisko ubytku wysokich częstotliwości nie występuje. Jest to jedyny rodzaj przetwornika, który jednocześnie może przewodzić wysokie prądy, oraz wysokie częstotliwości z jednakową liniowością w całym spektrum muzycznym.

Zasady działania systemu RSC Air
To nowe, autorskie rozwiązanie Tara Labs wykorzystuje wytłaczaną rurkę powietrzną, która eliminuje potrzebę wykorzystania typowego dielektryka, który jest tak typowy dla konstrukcji interkonektów. Wykorzystanie pustych w środku kanałów wzdłuż wewnętrznej ściany głównej rurki powietrznej pozwala odizolować od siebie przewodniki sygnału dodatniego i ujemnego wprowadzając jedynie minimalną ilość pochłaniania dielektrycznego sygnału audio. Dzięki temu, że przestrzeń pomiędzy przewodnikami nie jest wypełniona zbędną ilością dielektryka czy izolatora uzyskiwany jest ekstremalnie otwarto i obnażająco brzmiący kabel, będący w stanie przewodzić subtelne detale i dźwięki otoczenia bez zniekształceń czy podbarwień