Teac AI-503-A (srebrny) - Raty 50x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Teac
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

  • Historia ceny
  • szt.
  • 4 799,00 zł / szt.

Wzmacniacz stereofoniczny Teac AI-503-A (srebrny)

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20, 30 i 50 miesięcy lub specjalna oferta!

Wzmacniacz stereofoniczny Teac AI-503-A

Wzmacniacz zintegrowany/USB DAC, TEAC AI-503, to konstrukcja, która powstała z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Model ten obsługuje pliki high-res DSD 11,2 MHz oraz PCM 384 kHz/32 bity i wyposażony jest w moduł łączności bezprzewodowej Bluetooth® (LDAC™/aptX™).

Projekt przedwzmacniacza z wbudowanym przetwornikiem c/a opiera się na koncepcji sprawdzonej w modelu UD-503. To konstrukcja dual-mono, wykorzystująca moduły Verita AK4490 (Asahi Kasei Electronics) w kanałach prawym i lewym. Urządzenie, oprócz wejścia analogowego RCA, wyposażone jest także w cyfrowy wejście USB dla komputera (Windows/Mac) oraz złącza optyczne i koncentryczne. Funkcjonalność AI-503 zwiększa łączność Bluetooth, która dzięki obsłudze LDAC™ i aptX™ gwarantuje wysoką jakość brzmienia również w przypadku transmisji bezprzewodowej. Na przedniej ściance projektanci umieścili dodatkowo złącze optyczne/3,5 mm mini-jack.

Sercem urządzenia jest wzmacniacz impulsowy ICEPower, który zapewnia wysoką liniowość przy dużej mocy. TEAC AI-503 dostarcza maksymalną moc wyjściową 40 W na kanał przy 4 Ω. W sekcji przedwzmacniacza projektanci zastosowali wysoko precyzyjny układ regulacji głośności TEAC-QVCS (Quad Volume Control System). Urządzenie wyróżnia się wysokim stosunkiem sygnału/szumu, przekraczającym 100 dB.

Funkcjonalność modelu zwiększa wbudowany wzmacniacz słuchawkowy, wyposażony w obwód TEAC-HCLD (High Current Line Driver). Ten wzmacniacz buforowy zbudowany jest w technice dyskretnej i pracuje w układzie push-pull. Do AI-503 można podłączyć nawet najbardziej wymagające, 600-omowe słuchawki.

Specyfikacja techniczna:
- Moc wyjściowa 2 x 40 W
- Impedancja głośników (min) 4 Ω
- Typ wzmacniacza Cyfrowy
- Pasmo przenoszenia 10 Hz ~ 100 kHz + 1 / -3 dB (8 Ω, 1 W, wejście analogowe)
- Stosunek sygnał/szum Więcej niż 100 dB (wejście analogowe, obciążenia 8 Ω, przy mocy znamionowej, A-Weight)
- Zniekształcenia THD 0,005 % lub mniej ( 1kHz, 8 Ω, 1 W)
- Wejścia analogowe RCA
- Wejścia cyfrowe Coaxial, Optyczne, USB
- Wyjście słuchawkowe 
- Pilot
- Pobór mocy (max) 38 W
- Pobór mocy (standby) 0.5 W
- Wymiary (S x W x G) 290 x 81.2 x 264 mm
- Waga 3.7 kg

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Teac objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.