Teac TN-3B (wiśnia) - Raty 10x0%! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Teac
  • Dostępność: Jest dostępny, dostawa 1-3 dni robocze.

  • Historia ceny
  • szt.
  • 2 499,00 zł 1 999,00 zł / szt.

Gramofon Teac TN-3B (wiśnia)

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy!

Gramofon Teac TN-3B

TN-3B jest stylowym, eleganckim gramofonem z napędem paskowym, wbudowanym przedwzmacniaczem gramofonowym MM i cyfrowym wyjściem USB. Urządzenie wykorzystuje nowe, statycznie zbalansowane ramię (w kształcie litery „S”) z precyzyjnymi łożyskami, opracowane z SAEC, producentem ramion klasy high-end, aby zagwarantować doskonałą stabilność i rozdzielczość. Standardowo TN-3B dostarczany jest z wysokiej jakości wkładką AT-VM95E.

Zastosowany w gramofonie napęd paskowy pomaga łagodzić niepożądany efekt „przycinania się” silnika (tj. delikatnego pulsowania), generowanego przez pracujący silnik. Pozwala to zapewnić precyzyjny i płynny obrót talerza. Sam talerz odlewany jest z aluminium i może obracać się z prędkością 33 1/3 lub 45 obr./min.

Projektanci wyposażyli swój model w przedwzmacniacz gramofonowy z niezwykle precyzyjnym wzmacniaczem operacyjnym NJM8080, dzięki czemu użytkownik może cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem z płyt winylowych przy zachowaniu niskich zniekształceń. Ponadto wbudowany przetwornik cyfrowo-analogowy oraz port USB umożliwiają digitalizację winylowych krążków na komputerze Mac/PC.

TEAC TN-3B zapewnia naturalny, dobrze zbalansowany dźwięk i jest łatwy w konfiguracji. Dzięki połączeniu szeregu zalet, model ten wyznacza nowy standard, który spełni oczekiwania zarówno audiofilów, jak i zagorzałych miłośników płyt winylowych.

Specyfikacja techniczna:
- Typ ramienia Klasyczne
- Typ wkładki MM
- Stosunek sygnał/szum67dB (A-weighted,20KHz LPF)
- Poziom wyjścia PHONO EQ THRU 4.0mV (1kHz, 5cm/sec.); PHONO EQ ON 224mV (-13dBV)
- Prędkość obrotowa33 1/3, 45
- Przeniesienie napędu Pasek
- Wyjście USB 
- Wbudowany przedwzmacniacz 
- Pokrywa w komplecie 
- Pobór mocy (standby)< 0,5 W
- Wymiary (S x W x G) mm 420 x 117 x 356
- Waga kg 5

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Teac objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.