Advance Acoustic WTX-500 - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • szt.
  • 549,00 zł / szt.

Bezprzewodowy moduł Bluetooth Advance Acoustic WTX-500

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 i 30 miesięcy lub specjalna oferta!

Bezprzewodowy moduł Bluetooth Advance Acoustic WTX-500

Bezprzewodowa strumieniowa transmisja dźwięku w jakości CD? Teraz jest to możliwe dzięki odbiornikowi Advance Acoustic WTX-500!
Poprzez włączenie technologi kodowania dźwięku aptX do nowej generacji Bluetooth stereo odbiornika audio WTX-500, Advance Acoustic zaoferował dźwięk z imponującym zakresem dynamiki, nie do odróżnienia od transmisji przewodowej. A jeśli telefon, tablet czy PC nie jest jeszcze kompatybilny z aptX, nadal można korzystać z bezprzewodowego przesyłania dźwięku dzięki zgodności ze standardem A2DP.
Technologia aptX pozwala na przesyłanie dźwięku stereo o pełnej szerokości pasma i jakości dźwięku CD przez łącza Bluetooth.
aptX szybko staje się znaczącą technologią w high-endowych urządzeniach audio z zainstalowaną uprzednio funkcją Bluetooth Stereo.
Dzięki technologii dźwięku cyfrowego aptX można słuchać muzyki o jakości CD z przenośnych urządzeń typu smartfony, iPod, iPad, tablety, PC, MAC, itd,
Odbiornik cechuje prosta instalacja i łatwa obsługa. Wystarczy podłączyć go do zestawu stereo za pomocą gniazd RCA, a następnie połączyć się z telefonem czy PC.
WTX-500 działa w zasięgu nawet do 10m !
Muzyka zajmuje coraz więcej miejsca w naszym życiu. Przechowywana w różny sposób i na różnorodnych urządzeniach ( telefonie, komputerze, tablecie, smartfonie itp.), może być już odtwarzana na bardziej lub mniej skomplikowanych systemach HiFi, z jakością najbardziej zbliżoną do naturalnego dźwięku.
Nowy odbiornik Advance Acoustic WTX-500 oferuje wszystko co jest aktualnie najlepsze w obecnej technologii Bluetooth wraz z wprowadzeniem kodeka aptX. Odbiornik jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami Bluetooth A2DP, oferując renderowanie o jakości CD. Dlatego też pliki audio w formacie FLAC, Apple Lossless lub standardach PCM są reprodukowane niemal perfekcyjnie. Jeśli chodzi o pliki MP3 lub AAC (poniżej 350Kbits/sec), to są przekazywane bez dekodowania i tym samym bez jakiejkolwiek degradacji. Jeśli dodamy zakres dynamiki 92dB, 16 bitową rozdzielczość i bardzo ładne pasmo przenoszenia między 10Hz i 22kHz, możemy lepiej zrozumieć, dlaczego ten mały box tak wiernie odtwarza muzykę.
Nowy odbiornik WTX-500 jest idealnym rozwiązaniem dla bezprzewodowej transmisji audio. Łatwy w użyciu, 100% Plug&Play, nie wymaga skomplikowanych ustawień sieciowych.

Specyfikacja techniczna:
- Znakomita jakość dźwięku stereo Bluetooth
- odtwarzanie w jakości CD
- Liniowa charakteryka przenoszenia - wierne odtwarzanie w całym zakresie pasma
- Kodowanie audio o małym opóźnieniu. Minimalizuje Latency i problemy z Lip-Sync
- nieniszczące transkodowanie, brak efektów kolidujących z innymi algorytmami
- Wykorzystanie ADPCM zamiast psycho-akustycznego maskowania (Adaptive Differential Pulse Code Modulation - adaptacyjna różnicowa modulacja kodowo-impulsowa. - Jest to metoda kompresji cyfrowego zapisu dźwięku oraz technika kodowania analogowego sygnału mowy na postać cyfrową PCM w celu zmniejszenia ilości danych i transmisji przez kanał o przepływności od 16 do 32 kb/s)
- Współczynnik kompresji: 4:1
- Format: Audio 16-bit, 44.1 kHz (Jakość CD)
- Transmisja danych: 352kbps
- Pasmo przenoszenia: 10Hz do 22kHz
- Algorytmiczne Opóźnienie: - Zakres dynamiki: 16-bit:> 92dB
- THD + N (suma zniekształceń harmonicznych i szumu):-68.8dB

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Advance Acoustic objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.