Advance Acoustic WTX-700 - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Advance Paris
  • Dostępność: Przed złożeniem zamówienia potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo, produkt prawdopodobnie na magazynie zewnętrznym.
  • szt.
  • 650,00 zł / szt.

Odbiornik bezprzewodowy Bluetooth HD Advance Acoustic WTX-700

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 i 30 miesięcy lub specjalna oferta!

Odbiornik bezprzewodowy Bluetooth HD Advance Acoustic WTX-700

Bezprzewodowa strumieniowa transmisja dźwięku w jakości CD ? Teraz jest to możliwe dzięki odbiornikowi Advance Acoustic WTX-700 HD!
Poprzez włączenie technologi kodowania dźwięku aptX HD do nowej generacji Bluetooth stereo odbiornika audio WTX-700, Advance Acoustic zaoferował dźwięk z imponującym zakresem dynamiki, nie do odróżnienia od transmisji przewodowej. A jeśli telefon, tablet czy PC nie jest jeszcze kompatybilny z aptX HD, nadal można korzystać z bezprzewodowego przesyłania dźwięku dzięki zgodności ze standardem A2DP. Technologia aptX pozwala na przesyłanie dźwięku stereo o pełnej szerokości pasma i jakości dźwięku CD przez łącza Bluetooth. AptX szybko staje się znaczącą technologią w high-endowych urządzeniach audio z zainstalowaną uprzednio funkcją Bluetooth Stereo. Dzięki technologii dźwięku cyfrowego aptX można słuchać muzyki o jakości CD z przenośnych urządzeń typu smartfony, iPod, iPad, tablety, PC, MAC, itd,

Odbiornik cechuje prosta instalacja i łatwa obsługa. Wystarczy podłączyć go do zestawu stereo za pomocą gniazd RCA, a następnie połączyć się z telefonem czy PC.

WTX-700 działa w zasięgu nawet do 10m !
Muzyka zajmuje coraz więcej miejsca w naszym życiu. Przechowywana w różny sposób i na różnorodnych urządzeniach ( telefonie, komputerze, tablecie, smartfonie itp.), może być już odtwarzana na bardziej lub mniej skomplikowanych systemach HiFi, z jakością najbardziej zbliżoną do naturalnego dźwięku. Nowy odbiornik Advance Acoustic WTX-700 oferuje wszystko co jest aktualnie najlepsze w obecnej technologii Bluetooth wraz z wprowadzeniem kodeka aptX. Odbiornik jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami Bluetooth A2DP, oferując renderowanie o jakości CD. Dlatego też pliki audio w formacie FLAC, Apple Lossless lub standardach PCM są reprodukowane niemal perfekcyjnie. Jeśli chodzi o pliki MP3 lub AAC (poniżej 350Kbits/sec), to są przekazywane bez dekodowania i tym samym bez jakiejkolwiek degradacji. Jeśli dodamy zakres dynamiki 92dB, 16 bitową rozdzielczość i bardzo ładne pasmo przenoszenia między 10Hz i 22kHz, możemy lepiej zrozumieć, dlaczego ten mały box tak wiernie odtwarza muzykę. Nowy odbiornik WTX-700 jest idealnym rozwiązaniem dla bezprzewodowej transmisji audio. Łatwy w użyciu, 100% Plug & Play, nie wymaga skomplikowanych ustawień sieciowych.

Specyfikacja techniczna:
- Bluetooth 5.0
- Codec aptX, aptX HD, AAC, SBC
- External DAC PCM Ti/Built-in
- Audio Interfaces 24-bit
- Tri-core Processing 32-bit

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Advance Acoustic objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.