Amphion Helium410 - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Amphion
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 1 995,00 zł brutto
  • szt.
  • 2 495,00 zł / szt.

Kolumna podstawkowa Amphion Helium410
Cena dotyczy 1 szt. produktu.

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 i 30 miesięcy lub specjalna oferta!

Kolumna podstawkowa Amphion Helium410

Kolumny podstawkowe Helium410 są przeznaczone dla osób poszukujących kompaktowych i łatwych do zamontowania głośników w domu. Zaawansowana inżynieria akustyczna pozwala głośnikom łatwo dostosować się do stale zmieniających się wymagań nowoczesnego stylu życia. Głośniki Helium410 pasują do każdego środowiska domowego - zarówno pod względem audio, jak i estetycznym - i są dostępne w różnych opcjach kolorystycznych, co pozwala łączyć je z dowolnym wystrojem i aplikacją do odsłuchu.

Kolumny podstawkowe Helium410 sprawdzą się również przy słuchaniu muzyki „z bliskiego pola” na biurku lub oglądania ulubionych programów telewizyjnych lub filmów na dużym ekranie w salonie. Pracując w prostej 2-kanałowej domowej konfiguracji audio, głośniki Helium410 zapewniają zaskakująco słyszalną trójwymiarową scenę dźwiękową i prawidłowe rozmieszczenie instrumentów.

Głośniki Helium410 są zaprojektowane i wykonane ręcznie w Finlandii z najwyższą perfekcją i dbałością o szczegóły. Te domowe głośniki wykorzystują niestandardową technologię Ujednoliconej Dyrektywy Dyfuzji (U | D | D), która kontroluje rozproszenie dźwięku - zapewniając czystość dźwięku, nawet gdy głośniki są umieszczone blisko półek na książki, okien lub bocznych/tylnych ściany.

Naturalny czysty dźwięk zapewniany przez kolumny podstawkowe Helium410 pozostaje zrównoważony i nieskazitelny nawet przy szeptanym poziomie głośności. To sprawia, że ​​głośniki są idealne do oglądania filmów w nocy lub słuchania przyjemnej muzyki w tle, przy jednoczesnym zachowaniu emocjonalnego wpływu ścieżki dźwiękowej filmu lub ulubionej muzyki. Pomimo niewielkich rozmiarów głośniki Helium410 grają pełnym brzmieniem nie wymagając pomocy ze strony subwoofera. Ich czysty, naturalny sposób przekazu sprawi radość, nawet gdy muzyka jest odtwarzana za pośrednictwem nowoczesnych serwisów streamingowych, takich jak Spotify.

Specyfikacja techniczna:
- System dwudrożny bass-reflex
- Przetworniki:
  1 ″ tytanowy głośnik wysokotonowy
  Papierowy głośnik niskotonowy 4½ ”
- Punkt podziału 1600 Hz
- Czułość 86 dB
- Pasmo przenoszenia 52 - 25 000 Hz -6dB
- Zalecana moc wzmacniacza 20 - 80 W
- Wymiary (WxSxG) 259 x 132 x 220 mm
- Waga 4 kg

Warunki gwarancji:
Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.