Amphion Helium520C - Raty 50x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Amphion
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.
  • szt.
  • 3 490,00 zł / szt.

Kolumna centralna Amphion Helium520C

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20, 30 i 50 miesięcy lub specjalna oferta!

Kolumna centralna Amphion Helium520C

Głośniki Helium Amphiona to podstawowy krok na drodze do stworzenia ekscytujących domowych wrażeń audio. Oferują czysty i naturalny, ale wciąż ciepły i intymny dźwięk. Głośnik centralny Helium520C nie jest wyjątkiem. Zapewnia wysoką rozdzielczość, klarowność i neutralność, a jednocześnie zapewnia głęboki dźwięk.

Rozdzielczość i czystość tonów średnich są szczególnie ważne dla kanału środkowego. Idealna integracja między przetwornikami w celu uzyskania wyjątkowej przejrzystości tonów średnich w głośniku Helium520C wynika z zastosowania niskiego punktu podziału zwrotnicy (1600 Hz) wraz z precyzyjnym rozmieszczeniem cewki. W rezultacie głośnik działa jako „źródło punktowe”, nawet jeśli tak nie wygląda.

Głośniki Helium520C zostały zaprojektowane specjalnie w celu uzupełnienia innych członków rodziny Helium. Głośnik centralny działa w absolutnej synergii ze stojącym głośnikiem Helium520 i głośnikami półkowymi Helium510, przekształcając salon w oszałamiające środowisko kina domowego. Zaawansowana konstrukcja akustyczna pozwala na umieszczenie ich na półce z książkami lub szafce telewizyjnej, przy jednoczesnym zachowaniu obrazu dźwiękowego i czystości tonów średnich.

Głośnik Helium520C zapewnia spójny, naturalnie brzmiący dźwięk i wyjątkowy poziom przejrzystości mowy, nawet przy bardzo niskim poziomie głośności. Ta funkcja sprawia, że ​​głośnik jest idealny do późnej rozrywki filmowej bez przeszkadzania członkom rodziny lub sąsiadom. Głośnik Helium520C, podobnie jak wszystkie inne modele Helium, jest dostępny w różnych opcjach kolorystycznych, co ułatwia dopasowanie go do każdego wnętrza domu.

Specyfikacja techniczna:
- System dwudrożny bass-reflex
- Przetworniki:
  1 ″ tytanowy głośnik wysokotonowy
  2x Papierowy głośnik niskotonowy 5¼”
- Punkt podziału 1600 Hz
- Czułość 90 dB
- Pasmo przenoszenia 48 - 25 000 Hz -6dB
- Zalecana moc wzmacniacza 10 - 150 W
- Wymiary (WxSxG) 160 x 510 x 265 mm
- Waga 10 kg

Warunki gwarancji:
Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.