Amphion Krypton3 - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Amphion
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 36 995,00 zł brutto
  • szt.
  • 39 995,00 zł / szt.

Kolumna podłogowa Amphion Krypton3
Cena dotyczy 1 szt. produktu.

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 i 30 miesięcy lub specjalna oferta!

Kolumna podłogowa Amphion Krypton3

Z mnóstwem wysokiej klasy marek głośników na rynku, koneser muzyki lub miłośnik kina domowego stoi przed szeregiem wyzwań związanych z wyborem, gdy porusza się po wielu modelach i wielu twierdzeniach o „najlepszym dźwięku”. Po pierwsze, w tym poszukiwaniu „świętego graala” ważne jest zdefiniowanie, co oznacza „najlepszy dźwięk”. Na przykład, czy to urządzenie zaokrągla nagranie - maskując jego wady - zapewniając jednocześnie „przyjemny” produkt końcowy dla uszu, choć daleko mu do oryginału? Alternatywnie, czy jest to szczegółowy, odkrywczy i angażujący emocjonalnie dźwięk, który komunikuje prawdziwe zamiary artysty? Po drugie, musimy rozważyć, w jaki sposób te głośniki pasują do naszego środowiska odsłuchowego. Czy nie są za duże czy za małe dla naszego pokoju? Jak by się zachowały, biorąc pod uwagę akustykę pomieszczenia? Czy będą brzmiały równie dobrze, jeśli zmienimy pokój, a nawet zmienimy dom?

Amphion Loudspeakers rozwiązuje te problemy poprzez Krypton3. Był to projekt trwający przez ponad 15 lat rozwoju i udoskonalania. Zaktualizowany Krypton3 to wysoce innowacyjny trójdrożny głośnik referencyjny oraz następca wielokrotnie nagradzanego byłego imiennika - Krypton2. Teraz Krypton3 pozwala słuchaczom cieszyć się pełnozakresowymi, realistycznymi występami orkiestrowymi bez posiadania sali koncertowej - w samym środku własnego salonu.

Zaktualizowany Krypton3 wykorzystuje całkowicie przeprojektowaną zwrotnicę, wykorzystując rewolucyjne podejście Amphiona do jego wdrożenia. Rozwój ten został pierwotnie wprowadzony do linii monitorów studyjnych firmy, w których dokładność reprodukcji i szczegółów mają ogromne znaczenie. Wysoce innowacyjna kardioidalna średnica pasma zintegrowana z głośnikami Krypton3 pozwala im osiągać wyjątkowo dobre wyniki - nawet w małych pokojach lub w pobliżu dużych okien. Unikalna konstrukcja Krypton3 oznacza, że ​​akustyka pomieszczenia jest nieistotna, ponieważ kolumna może z łatwością poradzić sobie z nieprawidłowościami dźwiękowymi, z którymi tradycyjne konstrukcje głośników nie są w stanie sobie poradzić.

Specyfikacja techniczna:
- System trójdrożny bass-reflex
- Przetworniki:
  1 ″ tytanowy głośnik wysokotonowy
  Papierowy głośnik niskotonowy 2x 8”
  10" aluminiowy woofer
- Punkt podziału 160/1600 Hz
- Czułość 89 dB
- Pasmo przenoszenia 21 - 25 000 Hz -6dB
- Zalecana moc wzmacniacza 100 - 300 W
- Wymiary (WxSxG) 1370 x 330 x 480 mm
- Waga 72 kg

Warunki gwarancji:
Kolumny marki Amphion objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.