Argon Audio Nano DAC - Dostawa 0zł!

  • szt.
  • 229,00 zł / szt.

Przetwornik cyfrowo-analogowy Argon Audio Nano DAC

Przetwornik cyfrowo-analogowy Argon Audio Nano DAC

Nano DAC to superkompaktowy przetwornik cyfrowo-analogowy, który ułatwia konwersję muzyki cyfrowej m.in. TV, Apple TV itp. można przenieść do Twojego systemu. Jest tani i niewiele większy od pudełka zapałek, więc można go schować na przykład za wzmacniaczem. Jakość dźwięku jest nienaganna, dzięki czemu możesz w pełni wykorzystać swój system.

Rozwiązanie problemów dla systemów analogowych
Coraz częściej nowe telewizory mają wyłącznie cyfrowe wyjścia audio, głównie dla kabli optycznych. Działa to również bardzo dobrze, jeśli jesteś dumnym posiadaczem amplitunera surround lub nowszego systemu z takim wejściem. W przeciwnym razie potrzebujesz przetwornika cyfrowo-analogowego (DAC), który konwertuje sygnał cyfrowy na sygnał analogowy, który może obsłużyć Twój zestaw.

Nie znajdziesz mniejszego i prostszego DAC-a niż Nano DAC. Po podłączeniu tego małego rozwiązania między telewizorem a systemem zapomnisz o problemie i będziesz mógł po prostu cieszyć się dobrym dźwiękiem. Maksymalna rozdzielczość: 24 bity/192 kHz.

NanoDAC zasilany jest przez USB. Jeśli Twój telewizor ma zwykły port USB – a większość ma – możesz podłączyć do niego Nano DAC. Możesz też użyć zwykłego zasilacza sieciowego USB, który możesz już mieć w szufladzie, np. ze starego telefonu komórkowego.

Nano DAC jest dostępny w kolorze czarnym. W zestawie kabel USB/optyczny.

Warunki gwarancji:
Ten produkt objęty jest roczną gwarancją w systemie door-to-door, realizowaną przez autoryzowany, centralny serwis.