Audio-Technica AT-OC9ML/II - kredyt 10x0% + montaż i kalibracja + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Audio-Technica
  • Dostępność: Mała ilość, potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo
  • szt.
  • 2 599,00 zł / szt.

Wkładka gramofonowa Audio-Technica AT-OC9ML/II

Gwarantujemy fachowy montaż i kalibrację zakupionej wkładki w Państwa gramofonie. Usługa jest bezpłatna, wykonywana w siedzibie salonu.
Możliwość zakupu wkładki w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy.

Wkładka gramofonowa Audio-Technica AT-OC9ML/II

Wkładka typu MC z igłą o szlifie MicroLine zapewnia imponujący poziom czystości i przejrzystości neutralnego brzmienia, z jasno zarysowanymi wysokimi tonami, zauważalną przestrzennością tonów średnich i klasycznym, stonowanym basem.

Zastosowany we wkładce wyrafinowany design szlifu MicroLine, który odpowiada za znacznie lepsze dopasowanie do rowka płyty i – co za tym idzie również szersze spectrum oraz mniejszy ciężar nacisku igły. Zabieg ten pozwala zapewnić wrażenia brzmieniowe na poziomie nieporównywalnym z analogicznymi produktami. Na uwagę zasługuje tu zwłaszcza precyzja, z jaką OC9ML/II odwzorowuje wysokie tony – z pietyzmem wychwytując nawet najdrobniejszy szczegół i wplatając go w niezwykle proporcjonalne brzmienie. Wzorowe proporcje między zakresami to wizytówka modelu, którego użytkownicy doceniają zwłaszcza wysokiej jakości niewymuszone i dalekie od przekłamania brzmienie. Nic więc dziwnego, że model OC9ML/II cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem.

Dwucewkowa konstrukcja MicroCoil pozwala na maksymalną separację każdego kanału stereo, natomiast układ kobaltowych magnesów pozwala na zaopatrzenie sygnału audio w optymalne napięcie. Przewodnik z PCOCC – specjalnego stopu miedzi, którego kryształy są praktycznie pozbawione poprzecznych ścian, utrudniających wędrówkę sygnału, wkładka gwarantuje przejrzystość sygnału i bogactwo sceny audio, generowanej przez zaawansowaną końcówkę.

Specyfikacja techniczna:
- Typ wkładki MC
- Pasmo przenoszenia 15-50 000 Hz
- Separacja kanałów 31dB (1kHz)
- Równowaga kanałów 1.0dB (1kHz)
- Pionowy kąt śledzenia 23°
- Znamionowa impedancja obciążenia min 100 Ω
- Induktancja cewki 25µH (1kHz)
- Napięcie wyjściowe 0.4mV (1kHz and 5cm/sec.)
- Kształt igły MicroLine
- Wspornik Pozłacany lity bor
- Mocowanie ½”
- Wymiary (S x W x G) mm 16.8 x 17.3 x 25.7
- Waga kg 0.008

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki AUDIO-TECHNICA objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.