ATC SCM40 - kredyt 30x0% + odroczony termin spłaty + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: ATC
  • Dostępność: Przed złożeniem zamówienia potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo, produkt prawdopodobnie na magazynie zewnętrznym.
  • szt.
  • 10 400,00 zł

Kolumna podłogowa ATC SCM40
Cena dotyczy 1 szt. kolumn.

Możliwość zakupu urządzenia w kredycie 10, 20 lub 30 rat 0% oraz odroczoną spłatą pierwszej raty o 3 miesiące. Kredyt 30x0% z odroczoną spłatą dostępny jest tylko w systemie ratalnym BGŻ BNP Paribas.
Gwarantujemy atrakcyjną oferte cenową przy zakupie kolumn wraz z zestawem elektroniki - szczegóły (42) 213 01 66

Kolumna podłogowa ATC SCM40

To już trzecia odsłona SCM 40 i z każdą nową konstrukcją brytyjskie kolumny stają się coraz lepsze. Tym razem oprócz nowego przetwornika wysoko tonowego ATC, firma postawiła na nowatorskie wzornictwo. Kolumny mają trafić szczególnie do grona audiofili oraz melomanów dźwięku, a nowa bryła stanowić będzie idealną harmonię nowoczesnego wnętrza.
SCM40 to pełnozakresowe, trójdrożne konstrukcje typowe dla ATC. Odmłodzona, 75mm kopółka średniotonowa ATC pozwala na doskonałe odwzorowanie sceny z jej każdym, nawet najdrobniejszym szczegółem. Nieco ocieplone w średnicy oraz bardzo zrównoważone w całym paśmie sprawiają uczucie konstrukcji bardzo uniwersalnej. Rewelacyjne brzmienie kolumny te zawdzięczają nie tylko słynnym tekstylnym kopułkom ale również całej filozofii ATC konstruowania zespołów głośnikowych w obudowach zamkniętych.
Dźwięk bardzo otwarty, transparentny jednak nie nachalny. Średnica neutralna zachowuje charakter brzmienia kolumn studyjnych bliskiego pola. Potężny fundament basowy jest nie lada gratką dla miłośników zwartych i nisko schodzących dolnych rejestrów nagrań. Dodatkowym atutem jest zamknięta konstrukcja co ułatwia ustawienie kolumn bliżej ścian, szczególnie w pokojach nie przystosowanych specjalnie pod kątem akustyki wnętrza.
Model SCM-40 przeznaczony jest w szczególności dla odbiorców słuchających tzw. przekroju w gatunkach muzycznych. Chodź kolumny należą do grupy bardzo prądożernych w odpowiedniej konfuguracji zaskakują swoją muzykalnością.

Specyfikacja techniczna:
- Zastosowane przetworniki:
  wysokotonowy ATC 25mm Neodymium,
  średniotonowy 75mm ATC Soft Dome
  niskotonowy ATC 164mm SC
- Dokładnośc doboru: ±0.5dB
- Pasmo przenoszenia (-6dB): 48Hz-22kHz
- Skuteczność 85dB @ 1W @ 1metre
- Maksymalny SPL: 112dB
- Rekomendowana moc wzmacniacza 75 do 300 wat
- Impedancja nominalna 8 omów
- częstotliwości podziału 380Hz & 3.5kHz
- Gniazda Binding Posts/4mm Plugs, tri-wire
- Wymiary (HxWxD): 980x265x300mm
- Waga 31kg

Warunki gwarancji:
Kolumny marki ATC objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.