Audio-gd R-7HE MK2 - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Audio-gd
 • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

 • Historia ceny
 • szt.
 • 21 000,00 zł / szt.

Przetwornik cyfrowo/analogowy Audio-gd R-7HE MK2

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 i 30 miesięcy lub specjalna oferta!

Przetwornik cyfrowo/analogowy Audio-gd R-7HE MK2

Główne Cechy:

 • Prawdziwie zrównoważony projekt
 • Cyfrowy procesor DSP dla optymalnego przetwarzania sygnału
 • Dyskretna konstrukcja R2R DAC typu push-pull
 • Zastosowano wewnętrzne przewody OCC i zegary TCXO o niskim poziomie jitterów
 • Dyskretne stopnie wyjścia analogowego
 • Konstrukcja sprzężona DC (brak kondensatorów na ścieżce sygnału)
 • Brak kontroli wyjścia analogowego ACSS
 • Zasilanie składa się z 21 regulowanych regulatorów niskiego poziomu hałasu
 • Kondensatory 50 000 uF do oczyszczania zasilania
 • Wysokiej jakości dopasowane tranzystory
 • Interfejs USB Amanero Combo384 z izolacją galwaniczną
 • Obsługa wysokiej rozdzielczości: DSD64 - DSD512 i DxD

Zrównoważony dyskretny cyfrowy przetwornik analogowo-cyfrowy R-2R wyposażony w zaawansowaną korektę drabinkową o wysokiej prędkości, w tym zoptymalizowane buforowanie i re-zegary FPGA FIFO. Zasilanie za pomocą analogowego zasilacza regeneracyjnego. Wszystkie części i elementy zostały wybierane na podstawie doskonałej jakości dźwięku i parametrów. Używane składniki to np. kondensatory WIMA, Rezystory DALE i Vishay, tranzystory KOA i kondensatory NOVER. Konstrukcja (na przykład zasilacze o niskim poziomie szumów, dyskretne stopnie wyjściowe wyjścia analogowego) zostały wybrane po wielu latach doświadczeń i praktyk i są uważane za zapewniające najwyższą jakość dźwięku. Najnowsza technologia obsługująca wysoką rozdzielczość, w tym natywne DSD, DxD i hiper-nowoczesne wejścia, takie jak wejścia Amanero USB i LVDS I2S. Unikalna technologia korekcji R2R. Cyfrowe przetwarzanie sygnału oparte na szybkiej FPGA, wspomagające buforowanie i re-zegary FIFO. Uproszczona konstrukcja oprogramowania zapewnia przyszłe nowe możliwości i ulepszenia.

Wszystkie funkcje dostępne z panelu przedniego zapewniają przyjazną obsługę. Łącznie 7 różnych charakterystyk dźwięku: 4 różne algorytmy w trybie NOS i 3 typy oversamplingu.

Unikalną cechą wszystkich produktów Audio-GD jest wykorzystanie w budowie części analogowej urządzeń, wzmacniaczy pracujących w domenie prądowej. Analogowy stopień firma Audio-GD opracowała samodzielnie, opierając się na układzie wzmocnienia lustra prądowego. Jednostopniowy wzmacniacz pracujący w domenie prądowej ACSS, zbudowany z elementów dyskretnych, bez kondensatorów sprzęgających w torze audio, charakteryzuje się wysoką szczegółowością jak i niebywale niskimi zniekształceniami. Rozwiązanie ACSS pozwoliło zminimalizować problemy wpływu komponentów elektronicznych na barwę. W torze wzmacniacza nie wykorzystuje się scalonych wzmacniaczy operacyjnych OPA. W tradycyjnych konstrukcjach wykorzystywanych przez większość firm, wzmocnienie jest realizowane w trzech stopniach, co prowadzi do kumulacji zniekształceń i ma wpływ na barwę (diagram poniżej). Priorytetem w konstrukcjach Audio-GD, jest jak najmniejszy wpływ części analogowej urządzenia na dźwięk reprodukowany poprzez przetwornik D/A. Elementy elektroniczne wykorzystywane do budowy urządzeń są bardzo starannie dobierane spośród najlepszych dostępnych, jak i produkowane specjalnie na zamówienie. Wszystkie połączenia wewnątrz obudowy są realizowane za pomocą kabli z czystej miedzi OCC. Nie jest bez znaczenia ręczny proces składania podzespołów i ich wielokrotne testy na różnych etapach produkcji. Gotowe urządzenie jest wygrzewane, a następnie powtórnie testowane przed wysyłką do klienta.

Jednym z kluczowych elementów w wysokiej klasie urządzeń audio jest zasilanie. Audio-GD podchodzi do tego tematu bardzo poważnie. Wszystkie, nawet najtańsze produkty Audio-GD, są wyposażone w wiele dyskretnych stabilizatorów, zasilających indywidualnie moduły składowe urządzeń. Zasilacze impulsowe tak powszechnie stosowane ze względu na swoją wydajność i prostą budowę, nie mogą zapewnić prądu o wysokiej stabilności. Dlatego Audio-GD w swoich produktach stosuje transformatory toroidalne i dyskretne stabilizatory napięcia. Każdy moduł R2R-1 ma dedykowany transformator i sekcje stabilizatorów, osobno dla części cyfrowej i dla każdego kanału części analogowej. Takie rozwiązanie gwarantuje pełną separacje elektryczną modułów. Nie ma niebezpieczeństwa, że prąd zasilania będzie nawet chwilowo niewystarczający, co objawia się w innych urządzeniach słyszalnym ograniczeniem dynamiki, szczególnie w dolnych częstotliwościach pasma odsłuchowego.

Wszystkie produkty Audio-GD są montowane w obudowach aluminiowych. Zapewnia to doskonałe ekranowanie elementów wewnętrznych.

Warunki gwarancji:
Urządzenia Audio-gd objęte są 3-letnią gwarancją. Producent zapewnia 10-letni okres wsparcia serwisowego.