Audio Physic VCF V Magnetic - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Audio Physic
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

  • Historia ceny
  • szt.
  • 3 749,00 zł / szt.

Nóżki antywibracyjne Audio Physic VCF V Magnetic
Cena dotyczy kompletu 4 szt.

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 i 30 miesięcy lub specjalna oferta!

Nóżki antywibracyjne Audio Physic VCF V Magnetic

VCF V Magnetic – magnetyczne nóżki antywibracyjne,
dopuszczalny ciężar na cztery stopy: 120 kg

Innowacyjne nóżki antywibracyjne pozwalają uzyskać efektywne odsprzęgnięcie elektroniki lub kolumn głośnikowych od podłogi. Specjalna konfiguracja wykorzystująca magnesy neodymowe zwiększa skuteczność VCF V względem zwykłych nóżek o cały rząd wielkości. Zarówno ciężkie, jak i lekkie podzespoły skorzystają dzięki temu unikalnemu rozwiązaniu. Tkanina SSC w połączeniu z dwoma magnesami neodymowymi gwarantuje znacznie podwyższoną skuteczność.

W zestawie z nóżkami dołączane są trzy rodzaje elementów połączeniowych zapewniających uniwersalność montażu. Jednym z nich są trzycentymetrowej średnicy podkładki dystansująca. Nóżki wyposażone w podkładkę wkładamy bezpośrednio pod spodnią płytę urządzenia. Nie należy ich wkładać pod oryginalne nogi urządzenia, gdyż w takich warunkach nie będą działać efektywnie.

Wiele urządzeń i kolumn posiada nóżki na gwint M8. W takiej sytuacji można wykręcić oryginalne nóżki i zastąpić je za pomocą VCF V wyposażonymi w krótsze bądź dłuższe trzpienie gwintowane z zestawu.

W wypadku korzystania z nóżek VCF V pod kolumnami głośnikowymi nie należy wkręcać trzpienia do samego końca gniazda. Pozostawiony zapas pozwoli na precyzyjne dostosowanie wysokości nóżki celem wypoziomowania kolumny względem podłoża.

VCF V mogą być również stosowane jako podkładki pod kolce. W tym celu należy pozostawić na ich wierzchu podkładki dystansujące. Na ich środku, tuż pod aksamitnym materiałem umieszczono otwory, w które należy wsunąć czubki kolców.