Audio-Technica AT-LP60XBT - Raty 20x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • szt.
  • 799,00 zł 849,00 zł / szt.

Gramofon Audio-Technica AT-LP60XBT

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 i 20 miesięcy lub specjalna oferta!

Gramofon Audio-Technica AT-LP60XBT

W pełni automatyczny model wyposażony w Bluetooth. Odetnij przewód, zachowaj winyl! AT-LP60XBT oferuje wszystkie doskonałe funkcje przeprojektowanego modelu AT-LP60X, w pełni automatycznego gramofonu stereo z napędem paskowym, ale z dodatkowym praktycznym udogodnieniem w postaci łączności bezprzewodowej Bluetooth. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownik może ustawić gramofon w jednym pokoju i słuchać go w innym pomieszczeniu, bez konieczności podłączania kilku kabli.

Uwolnij się od przewodów
Gramofon można sparować z głośnikami, słuchawkami lub innymi urządzeniami bezprzewodowymi. Dzięki układowi CSR BT, gramofon można połączyć ze sprzętem obsługującym kodek Qualcomm aptX, który oferuje dużo wyższą jakość dźwięku niż standardowy kodek SBC.

Połączenie nowoczesności z tradycją
Oczywiście, AT-LP60XBT może być również obsługiwany jak zwykły gramofon z tradycyjnym połączeniem przewodowym. Ale niezależnie czy pracuje w trybie przewodowym, czy bezprzewodowym, zapewnia fantastyczny dźwięk połączony z łatwością automatycznej obsługi, którą zapewniają umieszczone na froncie przyciski start, stop i podnoszenia ramienia.

Audio-Technica już od ponad 50 lat jest liderem w projektowaniu wkładek gramofonowych. Inżynierowie firmy zdecydowali się na zastosowanie w tym modelu wkładki Dual Magnet AT3600L z wymienną igłą. Wkładka zintegrowana jest z główką, aby zapewnić najwyższą jakość dźwięku i łatwą konfigurację. Przeprojektowana podstawa i główka ramienia zapewniają lepsze śledzenie rowka i zredukowany rezonans. Anty rezonansowy, odlewany aluminiowy talerz gwarantuje stabilne obroty.

Gramofon wyposażony jest także w odłączany podwójny kabel wyjściowy RCA oraz wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy, dzięki czemu użytkownik może podłączyć AT-LP60XBT do swojego systemu stereo, niezależnie od tego, czy ma wejście Phono, czy też nie.

AT-LP60XBT jest obsługiwany przez zewnętrzny zasilacz, dzięki czemu zredukowano możliwość wystąpienia potencjalnych szumów w obwodzie sygnałowym.
Gramofon AT-LP60XBT odtwarza płyty z prędkością 33 1/3 oraz 45 obr./min. i wyposażony jest w adapter 45 RPM, odłączany podwójny kabel wyjściowy RCA (do przewodowego podłączenia) oraz zdejmowaną pokrywę przeciwpyłową. kompaktowy AT-LP60XBT nie wymaga dużej przestrzeni przeznaczonej na ustawienie gramofonu.

Specyfikacja techniczna:
- Typ ramienia Proste
- Typ wkładki MM
- Stosunek sygnał/szum >50 dB
- Odczyt płyty Automatyczny
- Poziom wyjścia Pre-amp “PHONO”: 2,5 mV nominal @ 1 kHz, 5 cm/sec Pre-amp “LINE”: 150 mV nominal @ 1 kHz, 5 cm/sec
- Prędkość obrotowa 33 1/3, 45
- Przeniesienie napędu Pasek
- Wbudowany przedwzmacniacz 
- Pokrywa w komplecie 
- Inne 3.5 mm (1/8") mini-plug (męski) to dual RCA (męski) output cable 45 RPM adapter, pokrywa
- Wymiary (S x W x G) mm 359.5 x 97.5 x 373.3
- Waga kg 2.6

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Audio-Technica objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.