Audio-Technica AT-LP60XUSB - Raty 10x0% - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Audio-Technica
  • Dostępność: Jest dostępne, zazwyczaj dostawa 1-3 dni. Potwierdź termin odbioru osobistego.
  • szt.
  • 599,00 zł / szt.

Gramofon Audio-Technica AT-LP60XUSB

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy!

Gramofon Audio-Technica AT-LP60XUSB

Dzięki w pełni automatycznemu gramofonowi AT-LP60XUSB można cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem płynącym wprost z płyt, lub przekonwertować analogowe nagrania na cyfrowe pliki. Ta zmodyfikowana wersja modelu AT-LP60-USB wyposażona została w przeprojektowaną podstawę ramienia i główkę, aby poprawić śledzenie i zredukować rezonanse. Jeszcze dalsze ograniczenie szumu jest zasługą adaptera AC, dzięki któremu konwersja prądu zmiennego na stały odbywa się poza obudową, przez co jej wpływ na tor sygnałowy zostaje ograniczony. Talerz został wykonany z aluminium.

AT-LP60XUSB odtwarza zarówno płyty 33 1/3, jak i 45 obr./min. Gramofon wyposażony jest w wyjście USB, umożliwiające bezpośrednie podłączenie do komputera. Wystarczy pobrać bezpłatne oprogramowanie do nagrywania Audacity (lub inne wybrane oprogramowanie) i rozpocząć konwertowanie analogowych nagrań do cyfrowych plików audio. Oprócz wyjścia USB gramofon wyposażony jest także w odłączany podwójny kabel wyjściowy RCA oraz wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy, dzięki czemu użytkownik może podłączyć AT-LP60XUSB do swojego systemu stereo, niezależnie od tego, czy ma wejście Phono, czy też nie.

Audio-Technica już od ponad 50 lat jest liderem w projektowaniu wkładek gramofonowych. To doświadczenie urzeczywistnia wkładka Dual Magnet z wymienną igłą zastosowana w AT-LP60XUSB. Wkładka zintegrowana jest z główką, aby zapewnić najwyższą jakość dźwięku i łatwą konfigurację. Ponadto Gramofon wyposażony został w adapter 45 obr./min. oraz zdejmowaną osłonę przeciwpyłową.

Jeżeli zainteresował się produkt Audio-Technica, a chciałbyś dowiedzieć się więcej o gramofonach i produktach tej niezwykle szanowanej w świecie japońskiej marki wejdź do naszej strefy marki Audio-Technica.

Specyfikacja techniczna:
- Typ ramienia Proste
- Typ wkładki Dual Magnet
- Stosunek sygnał/szum >50 dB
- Odczyt płyty Automatyczny
- Poziom wyjścia Pre-amp “PHONO”: 2,5 mV nominal @ 1 kHz, 5 cm/sec Pre-amp “LINE”: 150 mV nominal @ 1 kHz, 5 cm/sec
- Prędkość obrotowa 33 1/3, 45
- Przeniesienie napędu Pasek
- Wyjście USB 
- Wbudowany przedwzmacniacz 
- Pokrywa w komplecie 
- Inne Akcesoria: 3.5 mm (1/8") mini-plug (męski) do dual RCA (męski) kabel, 45 RPM adapter, pokrywa, 1.9 m (6.2') kabel USB
- Wymiary (S x W x G) mm 359.5 x 97.5 x 373.3
- Waga kg 2.6

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Audio-Technica objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.