Audio-Technica AT-MONO3/SP - kredyt 10x0% + montaż i kalibracja + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Audio-Technica
  • Dostępność: Mała ilość, potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo
  • szt.
  • 899,00 zł / szt.

Wkładka gramofonowa Audio-Technica AT-MONO3/SP

Gwarantujemy fachowy montaż i kalibrację zakupionej wkładki w Państwa gramofonie. Usługa jest bezpłatna, wykonywana w siedzibie salonu.
Możliwość zakupu wkładki w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy.

Wkładka gramofonowa Audio-Technica AT-MONO3/SP

A-T AT-MONO3/SP to nowe spojrzenie na jakość brzmienia, zamkniętego w płytach mono. Przemyślany design i nowoczesne rozwiązania sprawiają, że wkładka MC pozwala wydobyć prawdziwe piękno zapisane na czarnym krążku. Bogata reprodukcja i czyste, klarowne odwzorowanie zakresów tonalnych pozwalają tchnąć nowe życie w brzmienie utrwalone na klasycznym szelaku i innych materiałach. Na fali sukcesu w Japonii model AT-MONO3/SP udostępniono również w Europie, zapewniając użytkownikom krążków SP ze Starego Kontynentu wyjątkową satysfakcję podczas odsłuchu.

Wkładka AT-MONO3/SP to przede wszystkim wysoka jakość produkcji i przemyślany design, oparty na konstrukcji MC, wyrażony zastosowaniem cylindrycznej cewki PCOCC, nadającej sygnałowi czystości, precyzji i wierności dźwięku odtwarzanego z prędkością 78 RPM. Napięcie 1,2 mV sprawia natomiast, że generowany przez wkładkę sygnał audio nie wymaga zastosowania dodatkowego wzmocnienia.

Aluminiowa cewka oraz igła o zmniejszonej masie pozwalają na uzyskanie wysokiej jakości prowadzenia przy zmniejszonym nacisku, zapewniając nawet 500 godzin wysokiej jakości odsłuchu, pełnego bogatego i wiernego (również dzięki konstrukcji PCOCC) brzmienia, które sprawia, że model AT-MONO3/SP należy do najbardziej poszukiwanych wkładek mono na rynku.

Co więcej, w opinii użytkowników wkładka wyraźnie podnosi jakość produkowanego przez krążki dźwięku. Brzmienie nabiera czystości, efekt tła zostaje zminimalizowany a zakłócenia prawie wyeliminowane. Wybija się za to detal, którego niezaprzeczalny walor dostrzegalny jest zarówno na poziomie wysokich, jak i niskich tonów.

Unikalny efekt brzmieniowy podkreśla również zwarta aluminiowa obudowa, której poszczególne elementy zespolono ze sobą syntetycznie, aby wyeliminować ryzyko jakichkolwiek zniekształceń.

Konstrukcja wkładki pozwala wydobyć sygnał audio wyłącznie z pomocą horyzontalnych ruchów, jednak w celu zminimalizowania zużycia ścieżki AT-MONO3/SP charakteryzuje również elastyczność pionowa.

Specyfikacja techniczna:
- Typ wkładki MC
- Pasmo przenoszenia 22-22 000 Hz
- Pionowy kąt śledzenia 23°
- Znamionowa impedancja obciążenia 400 - 47,000 Ω
- Induktancja cewki 190 µH (1kHz)
- Napięcie wyjściowe 1.2 mV (at 1 kHz, 12 cm/sec)
- Kształt igły Stożkowy
- Wspornik Rurka aluminiowa
- Mocowanie ½”
- Wymiary (S x W x G) mm 26.5 x 16 x 16.6
- Waga kg 0.0068

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki AUDIO-TECHNICA objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.