Audio-Technica AT-OC9/III - kredyt 10x0% + montaż i kalibracja + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Audio-Technica
  • Dostępność: Mała ilość, potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo
  • szt.
  • 2 599,00 zł / szt.

Wkładka gramofonowa Audio-Technica AT-OC9/III

Gwarantujemy fachowy montaż i kalibrację zakupionej wkładki w Państwa gramofonie. Usługa jest bezpłatna, wykonywana w siedzibie salonu.
Możliwość zakupu wkładki w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy.

Wkładka gramofonowa Audio-Technica AT-OC9/III

Model AT-OC9/III jest następcą niezwykle cenionej wkładki OCMLII. Bazując na ogromnej renomie swojego poprzednika, AT-OC9/III wyposażona jest w specjalną igłę ze stykiem liniowym, osadzoną we wsporniku wykonanym z litego boru i cechującym się niskim profilem. Zapewnia to precyzyjny transfer sygnałów odczytanych przez igłę.

Wkładka wykorzystuje konstrukcję VC, która zapewnia stabilność i sztywność, podczas gdy dwie ruchome cewki zapewniają doskonałą separację stereo i lepszą odpowiedź częstotliwości, dla długotrwałej wydajności.

Dzięki zastosowaniu przewodnika z PCOCC, specjalnej miedzi z kryształami praktycznie pozbawionymi poprzecznych ścian utrudniających transmisję sygnału, AT-OC9/III udoskonala możliwości drzemiące w zaawansowanej dwucewkowej konstrukcji.

Jednym z najważniejszych jak nie najważniejszym elementem budowy każdej wkładki gramofonowej jest igła odpowiadająca za odczytywanie sygnału zapisanego w rowku płyty gramofonowej. W zależności od zastosowanego profilu zakończenia igły może ona odczytać większą lub mniejszą ilość informacji zapisanych w rowkach płyty, a kształt szlifu może także wpływać na szybkość zużywania się płyty i samej igły. Poniższe zestawienie obrazuje podział wkładek Audio-Technica ze względu na wielkość i kształt końcówki igły oraz powierzchnię styku z rowkiem płyty gramofonowej

Specyfikacja techniczna:
- Typ wkładki MC
- Pasmo przenoszenia 15 Hz - 50 000 Hz
- Separacja kanałów 30 dB (1 kHz)
- Równowaga kanałów 0.5dB (1kHz)
- Pionowy kąt śledzenia 23°
- Znamionowa impedancja obciążenia kΩ
- Induktancja cewki 25 µH (1 kHz)
- Napięcie wyjściowe mV
- Kształt igły Styk liniowy
- Wspornik Lity bor

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki AUDIO-TECHNICA objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.