Audio-Technica AT-VM95SP/H - kredyt 10x0% + montaż i kalibracja + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Audio-Technica
  • Dostępność: Mała ilość, potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo
  • szt.
  • 519,00 zł / szt.

Wkładka gramofonowa Audio-Technica AT-VM95SP/H

Gwarantujemy fachowy montaż i kalibrację zakupionej wkładki w Państwa gramofonie. Usługa jest bezpłatna, wykonywana w siedzibie salonu.
Możliwość zakupu wkładki w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy.

Wkładka gramofonowa Audio-Technica AT-VM95SP/H

Audio-Technica od ponad 50 lat wyznacza kierunki rozwoju w branży audio. Obecnie Audio-Technica oferuje ogromną gamę wkładek gramofonowych, które reprezentują wiele lat nieustających prac badawczo-rozwojowych mających na celu dostarczanie jak najlepszych produktów dla miłośników czarnej płyty.

Audio-Technica po 38 latach zdecydowała się na zmianę swoich podstawowych modeli, co pokazuje jak dobre i ponadczasowe są to produkty. Mimo coraz większej konkurencji ze strony rozwiązań cyfrowych Audio-Technica nadal jest innowacyjna i pomysłowa - udowadnia to wprowadzeniem nowych wkładek - serii VM95. Seria VM95 oprócz tego, że zastępuje doskonale znane i cenione wkładki AT91 i AT95E to wprowadza jeszcze możliwość swobodnego rozwoju posiadanej wkładki serii VM95 do wyższego modelu tylko poprzez wymianę igły gramofonowej. Nie musisz już wymieniać całej wkładki gramofonowej żeby usłyszeć jeszcze więcej ze swoich płyt winylowych, wystarczy zmiana igły na wyższy model, który odczyta więcej informacji z czarnego krążka.

Ponieważ płyty SP mają monofoniczną modulację, podczas łączenia igły SP z obudową stereo, taką jak AT-VM95SP, zaleca się włączenie trybu mono w stereofonicznym przedwzmacniaczu gramofonowym, aby zminimalizować szum powierzchni płyty. AT-VM95SP jako wkładka stereo przeznaczona do odtwarzania płyt monofonicznych, kiedy używana jest z archiwizującym przedwzmacniaczem/korektorem gramofonowym udostępniającym różne funkcje do generowania sygnału mono z wejść stereo (Mono L + P, Mono L, Mono P, LP regulowany mix) pozwala profesjonalnym archiwistom minimalizować szum i zniekształcenia poprzez próbkowanie najmniej zniszczonych stron rowka na starych płytach.

AT-VM95SP jest wkładką przystosowaną do odtwarzania płyt z prędkością 78 obr./min. i wyposażoną w stożkową igłę SP 3mil. Wkładka wykorzystuje aluminiowy wspornik i dostarcza napięcie wyjściowe 2,7 mV. Podobnie jak pozostałe wkładki z najnowszej linii Audio-Techniki, model VM95SP kompatybilny jest z wszystkimi igłami z serii VM95.

Wkładka dostarczana jest wraz z główką Audio-Technica AT-HS6. Korpus główki odlewany jest z aluminium i wyposażony w zintegrowaną dźwigienkę ułatwiającą opuszczanie i podnoszenie ramienia z zamontowanym zestawem główka/wkładka gramofonowa. Wraz z AT-HS6 dostarczane są także: 1 para śrub 10 mm, 1 para śrub 8 mm oraz 1 para nakrętek M2.6 z plastikową podkładką.

Specyfikacja techniczna:
- Typ wkładki VM Dual Magnet
- Pasmo przenoszenia 20 - 20 000 Hz
- Równowaga kanałów 1.5 dB (1 kHz)
- Pionowy kąt śledzenia 23°
- Znamionowa impedancja obciążenia 47,000 Ω
- Induktancja cewki 550 mH (1 kHz)
- Napięcie wyjściowe 2.7 mV (@ 1 kHz, 5 cm/sec)
- Kształt igły Okrągły
- Wspornik Rurka aluminiowa
- Mocowanie ½”
- Wymiary (S x W x G) mm 21,4 x 21,2 x 62,4
- Waga kg 0.0155

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki AUDIO-TECHNICA objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.