Audio-Technica AT33SA - kredyt 10x0% + montaż i kalibracja + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Audio-Technica
  • Dostępność: Mała ilość, potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo
  • szt.
  • 4 399,00 zł / szt.

Wkładka gramofonowa Audio-Technica AT33SA

Gwarantujemy fachowy montaż i kalibrację zakupionej wkładki w Państwa gramofonie. Usługa jest bezpłatna, wykonywana w siedzibie salonu.
Możliwość zakupu wkładki w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy.

Wkładka gramofonowa Audio-Technica AT33SA

Po sukcesie wkładek z igłą zakończoną szlifem liniowym Audio-Technica proponuje model wyposażony w igłę zakończoną szlifem shibata. Nowy kształt końcówki charakteryzuje unikalny stopień dopasowania do rowka płyty, który zapewnia znacznie szerszą płaszczyznę kontaktu ze ściankami. To w unikalny sposób przekłada się na podkreślenie średnich i niskich rejestrów. Dzięki AT33Sa zyskują one na mocy, przejrzystości oraz szlachetności.

Na tym jednak nie koniec mocnych stron AT33sa. Kolejną niezaprzeczalnie stanowi zwężany wspornik z boronu. Zastosowanie tego materiału pozwoliło na wydatne zmniejszenie masy komponentu, co przełożyło się również na wzrost jakości reprodukcji wysokich tonów oraz imponujący realizm tonów średnich.

Możliwości konstrukcji podkreśla również materiał, z którego wykonano igłę. PCOCC, czyli specjalna, odtleniona miedź o kryształach pozbawionych poprzecznych ścian, pozwala na swobodną transmisję sygnału.

Konstrukcja wkładki została oparta na klasycznym typie MC o oddzielnych, cylindrycznych cewkach dla lewego i prawego kanału. Własne zasilanie każdego z kanałów sprawia, że efekt separacji stereo jest tu na godnym pozazdroszczenia poziomie.

Co więcej, każda z cewek ma kształt odwróconej litery V i zostały przymocowane z pomocą sztywnych spoin epoksydowych, co pozwala wyeliminować niepotrzebny ruch cewki i towarzyszące mu zniekształcenia. Zastosowanie do mocowania materiałów syntetycznych znacząco wpłynęło również na masę urządzenia i przełożyło się na redukcję niepotrzebnych wibracji.

AT33Sa to również bardzo wytrzymały aluminiowy korpus, którego elementy połączono materiałami syntetycznymi. Pozwoliło to wyeliminować rezonans powodowany ruchami elementów własnych wkładki i uzyskać wysoki stosunek sygnału do szumu.

Efekt to czyste brzmienie o wyraźnej separacji stereo, które zaskakuje tonalnym bogactwem, mocą i przestrzennością sceny audio. To również precyzyjnie zdefiniowane zakresy tonalne o bogatej niskotonowej podstawie, klarownych i ekspansywnych tonach średnich i wysokiej klarowności tonów wysokich, oraz wyróżniający na tle konkurencji realizm w przetwarzaniu sceny audio, który sprawia, że model AT33Sa ten docenią nawet najbardziej wymagający miłośnicy klimatu winylowego brzmienia.

Specyfikacja techniczna:
- Typ wkładki MC
- Pasmo przenoszenia 15-50 000 Hz
- Separacja kanałów 30dB (1kHz)
- Równowaga kanałów 0.5dB (1kHz)
- Pionowy kąt śledzenia 23°
- Znamionowa impedancja obciążenia Min 100Ω
- Induktancja cewki 22 µm (1kHz)
- Napięcie wyjściowe 0.4mV (1kHz and 5cm/sec.)
- Kształt igły Shibata
- Wspornik Lity bor
- Mocowanie ½”
- Waga kg 0.0069

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki AUDIO-TECHNICA objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.